0:1
0:2
- : -
branky (asistence): 09:49 Robert Doležal (Václav Nuhlíček)
branky (asistence): 05:58 Jiří Nejedlý (Pavel Blažejovský), 20:39 Pavel Blažejovský (Jiří Nejedlý), 29:49 Jiří Nejedlý (Libor Schneider), 31:53 Libor Schneider (Lukáš Koutník)

Florbal Holešov - FBŠ Hattrick Brno 1:4
10. Robert Doležal - 6. Jiří Nejedlý, 21. Pavel Blažejovský, 30. Jiří Nejedlý, 32. Libor Schneider; rozhodčí: Ondřej Lukáš - Lukáš Ondroušek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petr Stoklásek ? - Michal Jansa ?; po třetinách: 1:1, 0:1, 0:2;
36:00
31:53
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Libor Schneider, asistoval Lukáš Koutník (1:4).
29:49
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Jiří Nejedlý, asistoval Libor Schneider (1:3).
24:00
24:00
20:39
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Pavel Blažejovský, asistoval Jiří Nejedlý (1:2).
19:12
Vyloučen hráč Robert Doležal družstva Florbal Holešov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:28
Vyloučen hráč Petr Komoň družstva FBŠ Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
09:49
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil Robert Doležal, asistoval Václav Nuhlíček (1:1).
05:58
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Jiří Nejedlý, asistoval Pavel Blažejovský (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lukáš a Lukáš Ondroušek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hattrick Brno:
00:00
Line-up domácích Florbal Holešov: brankář: Petr Stoklásek; hráči v poli: Robert Doležal, Martin Svozil, Pavel Balcárek, Václav Nuhlíček, Tomáš Dragan