3:5
0:1
3:3
- : -
branky (asistence): 02:39 Michal Fridrich (Radek Mikšík), 07:08 Jaroslav Valenta, 14:51 Jaroslav Valenta (Aleš Trněný), 39:58 Radek Mikšík (Jan Vysloužil), 40:41 Petr Tkadlčík (Aleš Trněný), 42:48 Radek Mikšík (Jan Vysloužil)
branky (asistence): 06:10 Lukáš Vašínek (Lukáš Šmarda), 06:30 Kryštof Kopečný (Jakub Vašek), 11:24 Kryštof Kopečný (Matyáš Weinstein), 14:02 Martin Janiczek, 14:51 Lukáš Vašínek (Lukáš Šmarda), 27:25 Ondřej Dobrovolný (Ivan Kebeleš), 30:52 Jakub Vašek (Kryštof Kopečný), 34:41 Lukáš Vašínek (Lukáš Šmarda), 36:15 Ondřej Dobrovolný (Ivan Kebeleš)

Florbal Slow Shoes Holešov - Hornets Brno ZŠ Horní  6:9
3. Michal Fridrich, 8. Jaroslav Valenta, 15. Jaroslav Valenta, 40. Radek Mikšík, 41. Petr Tkadlčík, 43. Radek Mikšík - 7. Lukáš Vašínek, 7. Kryštof Kopečný, 12. Kryštof Kopečný, 15. Martin Janiczek, 15. Lukáš Vašínek, 28. Ondřej Dobrovolný, 31. Jakub Vašek, 35. Lukáš Vašínek, 37. Ondřej Dobrovolný; rozhodčí: Jiří Chromek - Jakub Cigl; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 3; zásahy brankářů: Luboš Janalík ? - Tomáš Limberg ?; po třetinách: 3:5, 0:1, 3:3;
45:00
43:44
Vyloučen hráč Ondřej Dobrovolný družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hra na zemi.
42:48
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil Radek Mikšík, asistoval Jan Vysloužil (6:9).
41:05
Timeout Hornets Brno ZŠ Horní
40:41
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil Petr Tkadlčík, asistoval Aleš Trněný (5:9).
39:58
37:30
Vyloučen hráč David Hýsek družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za bránění ve hře.
37:22
Trestné střílení družstva Hornets Brno ZŠ Horní neproměnil Michal Odložilík.
36:15
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Ondřej Dobrovolný, asistoval Ivan Kebeleš (3:9).
34:41
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Vašínek, asistoval Lukáš Šmarda (3:8).
31:41
Vyloučen hráč Tomáš Müller družstva Florbal Slow Shoes Holešov na 2 minuty za sekání.
30:52
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Jakub Vašek, asistoval Kryštof Kopečný (3:7).
14:51
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil Jaroslav Valenta, asistoval Aleš Trněný (3:4).
14:02
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Martin Janiczek bez asistence (2:4).
11:24
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Kryštof Kopečný, asistoval Matyáš Weinstein (2:3).
07:08
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil Jaroslav Valenta bez asistence (2:2).
06:30
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Kryštof Kopečný, asistoval Jakub Vašek (1:2).
06:10
02:39
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil Michal Fridrich, asistoval Radek Mikšík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Chromek a Jakub Cigl.
00:00
00:00
Line-up hostů Hornets Brno ZŠ Horní : brankář: Tomáš Limberg; hráči v poli: Ondřej Bartoška, Tomáš Rak, Lukáš Šmarda, Lukáš Vašínek, Jan Slavíček
00:00
Line-up domácích Florbal Slow Shoes Holešov: brankář: Luboš Janalík; hráči v poli: Martin Svozil, Radek Mikšík, Jan Vysloužil, Michal Richter, Michal Fridrich