1:2
2:4
1:5
- : -
branky (asistence): 12:39 Daniel Galanský (Libor Urbánek), 17:00 Daniel Galanský (Jan Leischner), 25:40 Lukáš Nekuda, 41:35 Lukáš Nekuda (Tomáš Weiser)
branky (asistence): 06:21 Marek Horáček (Zdeněk Habr), 12:25 Richard Plhal (Roman Houbal), 15:21 Marek Horáček (Roman Houbal), 16:55 Marek Horáček (Martin Plaček), 19:11 Martin Plaček (Roman Houbal), 20:50 Marek Horáček (Roman Houbal), 31:46 Marek Horáček (Zdeněk Habr), 33:11 Zdeněk Habr (Roman Houbal), 38:49 Zdeněk Habr (Martin Plaček), 41:23 Richard Plhal (Radek Kubala), 44:48 Marek Hercegh (Roman Houbal)

Bulldogs Brno B - TROOPERS Orel Telnice B 4:11
13. Daniel Galanský, 18. Daniel Galanský, 26. Lukáš Nekuda, 42. Lukáš Nekuda - 7. Marek Horáček, 13. Richard Plhal, 16. Marek Horáček, 17. Marek Horáček, 20. Martin Plaček, 21. Marek Horáček, 32. Marek Horáček, 34. Zdeněk Habr, 39. Zdeněk Habr, 42. Richard Plhal, 45. Marek Hercegh; rozhodčí: Tomáš Otruba - Matěj Otáhal; vyloučení: 3:1 + Zdeněk Habr OS; využití: 0:2; zásahy brankářů: Jakub Vizina ? - Ondřej Hošek ?; po třetinách: 1:2, 2:4, 1:5;
45:00
44:48
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice B vstřelil Marek Hercegh, asistoval Roman Houbal (4:11).
41:35
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Lukáš Nekuda, asistoval Tomáš Weiser (4:10).
41:23
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice B vstřelil Richard Plhal, asistoval Radek Kubala (3:10).
38:49
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice B vstřelil Zdeněk Habr, asistoval Martin Plaček (3:9).
33:49
Martin Plaček dnes testuje své hlasivky stejně tak, jako když v Urban Store cepuje své (jeho slovy) neschopné podřízené. Dnes jsou jeho podřízenými rozhodčí a ti vylučují Urbánka.
33:48
Vyloučen hráč Libor Urbánek družstva Bulldogs Brno B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:11
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice B vstřelil Zdeněk Habr, asistoval Roman Houbal (3:8).
31:47
Marek Horáček si dnes připisuje svůj 5. gól. Škoda, že na tomto zápase jsou z A týmu jen lidi, kteří se nepotřebují naučit střílet. Jinak by se totiž mohli mnohému přiučit.
31:46
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice B vstřelil Marek Horáček, asistoval Zdeněk Habr (3:7).
30:00
30:00
29:59
Vyloučen hráč Michal Weiser družstva Bulldogs Brno B na 2 minuty za vysoká hokejka.
28:33
Telnice zatím zcela kontroluje průběh zápasu. Jediným smutným hráčem na její straně je Matěj Krvač, který běží do šatny pro novou hokejku. Ta stará se zlomila vejpůl a příběh vráceného nájezdu Jakuba Pešky ve finále Hummel Open Game 2017 je tímto uzavřen.
25:41
Do haly vešel pan správce s párky v rohlíku v ruce, Karel přestal dávat pozor a Nekuda si připisuje bod.
25:40
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Lukáš Nekuda bez asistence (3:6).
22:07
Telnický Manu Neuer Karel nyní předvedl neuvěřitelný skluz a jeho přítelkyně Markéta zažívá pravý nefalšovaný pocit hrdosti.
20:51
Zajímalo by mě, co dělá slečna Maturová, jelikož to, za co má dnes Roman Houbal body, lze popsat pouze slovem "štěstí".
20:50
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice B vstřelil Marek Horáček, asistoval Roman Houbal (2:6).
19:12
Plaček dává strašný víko a symbolicky vytahuje z kapsy sáček a pantomimou představuje, že zvedá ze země hovínko. Uvidíme, jak na to zareaguje vedení Lesné.
19:11
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice B vstřelil Martin Plaček, asistoval Roman Houbal (2:5).
18:04
Zdenda Habr už dojídá svůj 3. toast a do dalšího nejde, jelikož za minutu a kousek je hlášen jeho comeback.
17:00
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Daniel Galanský, asistoval Jan Leischner (2:4).
16:55
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice B vstřelil Marek Horáček, asistoval Martin Plaček (1:4).
15:22
Marek Horáček nyní vystřelil tvrdě jako Martin Plaček a slaví druhý narozeninový gól.
15:21
15:00
15:00
13:59
Obránce Libor Bouda zatím posílá své soupeře do boudy.
12:39
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Daniel Galanský, asistoval Libor Urbánek (1:2).
12:26
Plhal dává gól a dává tak své spoluhráče pod tlak. Každý, kdo dnes neskóruje, se bude muset hodně stydět.
12:25
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice B vstřelil Richard Plhal, asistoval Roman Houbal (0:2).
12:23
Vyloučen hráč Marek Lapčík družstva Bulldogs Brno B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
11:50
Zvíře nyní u mantinelu ukázal svou pověstnou tvrdou hru, za kterou ho chválí především jeho přítelkyně Monika.
07:29
Vyloučen hráč Zdeněk Habr družstva TROOPERS Orel Telnice B na 2 minuty za nesportovní chování.
07:29
Vyloučen hráč Zdeněk Habr družstva TROOPERS Orel Telnice B - osobní trest.
07:28
Habr byl přišpendlen hostujícím starším Weiserem a jeho dcerce se ve tváři objevují slzy.
06:22
No tak toto bylo něco! Marek Horáček vystřelil pod víko a Buldoci se cítí obdobně jako jejich mužští kolegové. Dnes to na 3 body budou mít velmi těžké.
06:21
04:50
Ambassador za levný život pro pejsky v Brně-Lesná Martin Plaček je dnes při chuti a golman brněnských Bulldogs nemůže ani na chvíli zamhouřit oko.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Otruba a Matěj Otáhal.
00:00
00:00
Line-up hostů TROOPERS Orel Telnice B: brankář: Ondřej Hošek; hráči v poli: Martin Plaček, Marek Hercegh, Marek Horáček, Zdeněk Habr, Roman Houbal
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno B: brankář: Jakub Vizina; hráči v poli: Tomáš Weiser, Marek Feith, Michal Weiser, Jan Frydrych, Jan Leischner