2:4
3:0
2:0
- : -
branky (asistence): 10:15 Radek Kubala (Libor Bouda), 14:02 Marek Horáček (Roman Houbal), 17:49 Richard Plhal, 21:53 Martin Plaček (Roman Houbal), 25:00 Martin Plaček (Roman Houbal), 30:23 Martin Plaček (Marek Hercegh), 32:53 Richard Plhal (Marek Horáček)
branky (asistence): 00:14 Dominik Hladík (Martin Dlouhý), 06:07 Martin Dlouhý (Dominik Hladík), 11:17 Petr Gál (Přemek Kořínek), 12:00 Martin Drobík (Aleš Škrobáček)

TROOPERS Orel Telnice B - TJ Sokol Lanžhot 7:4
11. Radek Kubala, 15. Marek Horáček, 18. Richard Plhal, 22. Martin Plaček, 26. Martin Plaček, 31. Martin Plaček, 33. Richard Plhal - 1. Dominik Hladík, 7. Martin Dlouhý, 12. Petr Gál, 13. Martin Drobík; rozhodčí: Lubomír Lukáš - Tomáš Otruba; vyloučení: 3:4; využití: 2:0; zásahy brankářů: Ondřej Hošek ? - Michal Melichar ?; po třetinách: 2:4, 3:0, 2:0;
45:00
43:12
Vyloučen hráč Roman Houbal družstva TROOPERS Orel Telnice B na 2 minuty za nesportovní chování.
41:14
Vyloučen hráč Petr Gál družstva TJ Sokol Lanžhot na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:17
Vyloučen hráč Martin Plaček družstva TROOPERS Orel Telnice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:38
Fanoušci Lanžhota pořvávají na rozhodčího, aby začal pískat a ať blbě nečumí. Smutné
35:53
Šarvátka oceněna 2 minutami na obou stranách.
35:52
Vyloučen hráč Dominik Hladík družstva TJ Sokol Lanžhot na 2 minuty za hrubost.
35:52
Vyloučen hráč Roman Houbal družstva TROOPERS Orel Telnice B na 2 minuty za hrubost.
32:53
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice B vstřelil Richard Plhal, asistoval Marek Horáček (7:4).
31:29
Vyloučen hráč Přemek Kořínek družstva TJ Sokol Lanžhot na 2 minuty za sekání.
30:24
Díky Plačkovi, který vsítil čistý hattrick, konečně nemusíme poslouchat neobjektivní fanoušky.
30:23
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice B vstřelil Martin Plaček, asistoval Marek Hercegh (6:4).
30:00
30:00
28:44
Zcela nepochopitelně teď hráč Lanžhota s číslem 34 žduchnul do Marka Horáčka omlouvajícímu se svému kamarádovi a parťákovi ze soustředění - gólmanovi Melicharovi. Takové chování nevidíme rádi a apelujeme na všechny rodiče, aby kladli větší důraz na výchovu dětí.
25:05
Horvi, nejsi někde poblíž? Zatoulal se nám nějakej knírač na tribunu a hrozně řve na stolek pořadatelů :(
25:00
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice B vstřelil Martin Plaček, asistoval Roman Houbal (5:4).
21:53
21:36
Vyloučen hráč Aleš Škrobáček družstva TJ Sokol Lanžhot na 2 minuty za sekání.
17:49
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice B vstřelil Richard Plhal bez asistence (3:4).
15:00
15:00
14:02
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice B vstřelil Marek Horáček, asistoval Roman Houbal (2:4).
12:00
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil Martin Drobík, asistoval Aleš Škrobáček (1:4).
11:17
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil Petr Gál, asistoval Přemek Kořínek (1:3).
10:15
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice B vstřelil Radek Kubala, asistoval Libor Bouda (1:2).
06:07
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil Martin Dlouhý, asistoval Dominik Hladík (0:2).
00:14
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil Dominik Hladík, asistoval Martin Dlouhý (0:1).