2:0
2:1
1:2
- : -
branky (asistence): 02:26 Lukáš Vrtěl (Marek Kasal), 05:16 Tomáš Otépka (Milan Ducar), 16:31 Lukáš Vrtěl (Jan Zbořil), 20:34 Radoslav Vybíral (Filip Koutný), 30:39 Marek Kasal (Milan Ducar)
branky (asistence): 24:59 Michal Fila (Jan Hušek), 36:08 Robert Honc (Radek Útrata), 44:38 David Titz (Jan Hušek)

Sokol Brno I EMKOCase GulliversB - Patriots Brno 5:3
3. Lukáš Vrtěl, 6. Tomáš Otépka, 17. Lukáš Vrtěl, 21. Radoslav Vybíral, 31. Marek Kasal - 25. Michal Fila, 37. Robert Honc, 45. David Titz; rozhodčí: Petr Galasovský - Ondřej Kyjovský; vyloučení: 2 + Milan Ducar 5:3; využití: 1:1; diváků: 51; zásahy brankářů: Vojtěch Kvapil ? - Miroslav Zbořil ?; po třetinách: 2:0, 2:1, 1:2;
45:00
44:38
Branku družstva Patriots Brno vstřelil David Titz, asistoval Jan Hušek (5:3).
44:33
Vyloučen hráč Michal Kučera družstva Patriots Brno na 2 minuty za blokování hokejky.
36:08
Branku družstva Patriots Brno vstřelil Robert Honc, asistoval Radek Útrata (5:2).
32:59
Vyloučen hráč Jan Zbořil družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB na 2 minuty za hrubost.
32:59
Vyloučen hráč Dominik Ptáček družstva Patriots Brno na 2 minuty za hrubost.
32:19
Vyloučen hráč Jakub Sázavský družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB na 2 minuty za blokování hokejky.
30:39
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Marek Kasal, asistoval Milan Ducar (5:1).
30:00
30:00
24:59
Branku družstva Patriots Brno vstřelil Michal Fila, asistoval Jan Hušek (4:1).
22:08
Vyloučen hráč Milan Ducar družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB na 5 minut za hrubost.
20:34
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Radoslav Vybíral, asistoval Filip Koutný (4:0).
16:31
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Lukáš Vrtěl, asistoval Jan Zbořil (3:0).
15:45
Vyloučen hráč Jiří Kroutil družstva Patriots Brno na 2 minuty za opakované přestupky.
15:00
15:00
13:13
Patrioti se snaží útočit, ale vždy jsou zastaveni soupeřem. Mají vůbec šanci zvítězit ?
06:00
Po prvních dojmech převahy Patriotů dává 2 góly Gullivers.
05:16
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Tomáš Otépka, asistoval Milan Ducar (2:0).
02:26
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Lukáš Vrtěl, asistoval Marek Kasal (1:0).