1:2
1:1
1:1
- : -
branky (asistence): 11:02 Michal Fila (Jan Hušek), 16:26 David Pexa (Radek Útrata), 32:12 Jiří Kroutil (Jan Hušek)
branky (asistence): 05:49 Michal Koch (Patrik Mašek), 12:45 David Dvořák, 17:35 Gabriel Miklík (Josef Fišer), 30:05 David Jedlička (Marek Hlávka)

Patriots Brno - TJ Znojmo LAUFEN CZ B 3:4
12. Michal Fila, 17. David Pexa, 33. Jiří Kroutil - 6. Michal Koch, 13. David Dvořák, 18. Gabriel Miklík, 31. David Jedlička; rozhodčí: Jiří Vidlař - Adam Hollósy; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Vojtěch Ott ? - Radek Pechura ?; po třetinách: 1:2, 1:1, 1:1;
45:00
44:45
Timeout Patriots Brno
32:12
Branku družstva Patriots Brno vstřelil Jiří Kroutil, asistoval Jan Hušek (3:4).
30:05
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil David Jedlička, asistoval Marek Hlávka (2:4).
30:00
30:00
29:59
Ve druhé třětině jsme viděli po jedné brance na každé straně. Znojmo tak půjde do třetí třetiny s náskokem jedné branky.
29:20
Vyloučen hráč Daniel Dvořák družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B na 2 minuty za sekání.
29:20
Tým Patriots Brno bude mít v závěru druhé třetiny výhodu přesilové hry.
26:30
Emoce na hřišti se stupňují. Někteří hráči mají problém udržet nervy na uzdě a komentují každý výrok rozhodčího.
17:35
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil Gabriel Miklík, asistoval Josef Fišer (2:3).
16:26
Branku družstva Patriots Brno vstřelil David Pexa, asistoval Radek Útrata (2:2).
15:19
V první třetině jsme viděli vyrovnané utkání. Do druhé třetiny vstupuje tým Znojma s náskokem jednoho gólu. Uvidíme, co přinese druhá třetina.
15:00
15:00
13:22
Vyloučen hráč Jakub Novák družstva Patriots Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:45
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil David Dvořák bez asistence (1:2).
11:02
Branku družstva Patriots Brno vstřelil Michal Fila, asistoval Jan Hušek (1:1).
11:02
Patriots se přeci jen dočkali gólu a srovnávají stav utkání.
10:00
Patriots vyrovnali hru a vytváří si slibné šance, zatím však bez gólové radosti.
05:49
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil Michal Koch, asistoval Patrik Mašek (0:1).
05:49
Znojmo přetavilo převahu v úvodu utkání v úvodní branku zápasu.
04:25
Znojemský obránce zastavil slibně se rozvíjející šanci Patriots na pomezí vysoké hole, rozhodčí nepíská, což vyvolalo vlnu nevole v řadách brněnských.
02:00
Hráči Znojma v úvodu utkání kontrolují hru a drží balónek na svých hokejkách.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Vidlař a Adam Hollósy.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ B: brankář: Radek Pechura; hráči v poli: Gabriel Miklík, David Jedlička, Marek Hlávka, Josef Fišer, Daniel Dvořák
00:00
Line-up domácích Patriots Brno: brankář: Vojtěch Ott; hráči v poli: Michal Kučera, Michal Fila, Jan Hušek, Dominik Ptáček, Jiří Kroutil