0:1
2:0
2:3
- : -
branky (asistence): 25:32 Tomáš Fanta (Roman Mach), 26:38 Michal Repko (Denis Ligas), 34:03 Denis Ligas (Vladimír Biolek), 40:07 Michal Repko (Tomáš Fanta)
branky (asistence): 08:13 Milan Ducar (Tomáš Otépka), 32:08 Jan Zbořil (Milan Ducar), 39:22 Marek Kasal, 40:24 Milan Ducar (Tomáš Otépka)

VSK VUT Skurut Hai Brno - Sokol Brno I EMKOCase GulliversB 4:4
26. Tomáš Fanta, 27. Michal Repko, 35. Denis Ligas, 41. Michal Repko - 9. Milan Ducar, 33. Jan Zbořil, 40. Marek Kasal, 41. Milan Ducar; rozhodčí: Jiří Vidlař - Adam Hollósy; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Jiří Paleček ? - Vojtěch Kvapil ?; po třetinách: 0:1, 2:0, 2:3;
45:00
40:24
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Milan Ducar, asistoval Tomáš Otépka (4:4).
40:07
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Michal Repko, asistoval Tomáš Fanta (4:3).
39:22
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Marek Kasal bez asistence (3:3).
34:03
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Denis Ligas, asistoval Vladimír Biolek (3:2).
32:08
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Jan Zbořil, asistoval Milan Ducar (2:2).
30:00
30:00
28:00
Po první inkasovaném gólu se Skurut vzpamatoval a dává 2 góly. Uvidíme co přinese třetí třetina.
26:38
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Michal Repko, asistoval Denis Ligas (2:1).
25:32
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Tomáš Fanta, asistoval Roman Mach (1:1).
15:00
15:00
08:13
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Vidlař a Adam Hollósy.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase GulliversB: brankář: Vojtěch Kvapil; hráči v poli: Lukáš Demek, Břetislav Dančák, Filip Koutný, Ondřej Bílek, Radoslav Vybíral
00:00
Line-up domácích VSK VUT Skurut Hai Brno: brankář: Jiří Paleček; hráči v poli: Denis Ligas, Vladimír Biolek, Michal Repko, Tomáš Fanta, Roman Mach