1:0
5:1
- : -
FRC Mikulov
branky (asistence): 02:29 Matyáš Indra (Jiří Nak), 09:43 Matyáš Indra (Jiří Nak), 16:26 Martin Svadbík, 26:27 Lukáš Ruber (Martin Svadbík), 27:49 Lukáš Ruber, 28:03 Filip Waldhans, 32:46 Jiří Nak, 32:56 Michal Šťastný (Ondřej Podivínský)
FRC Mikulov
branky (asistence): 35:17 Mikuláš Svoboda (Ondřej Vít)

Hornets Brno ZŠ Horní - FRC Mikulov 8:1
3. Matyáš Indra, 10. Matyáš Indra, 17. Martin Svadbík, 27. Lukáš Ruber, 28. Lukáš Ruber, 29. Filip Waldhans, 33. Jiří Nak, 33. Michal Šťastný - 36. Mikuláš Svoboda; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jan Kříž ? - Dominik Procházka ?; po třetinách: 2:0, 1:0, 5:1;
39:00
35:17
Branku družstva FRC Mikulov vstřelil Mikuláš Svoboda, asistoval Ondřej Vít (8:1).
33:22
Vyloučen hráč Jiří Nak družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za vražení zády.
32:56
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Michal Šťastný, asistoval Ondřej Podivínský (8:0).
32:46
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Jiří Nak bez asistence (7:0).
28:03
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Filip Waldhans bez asistence (6:0).
27:49
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Ruber bez asistence (5:0).
26:27
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Ruber, asistoval Martin Svadbík (4:0).
26:00
26:00
16:26
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Martin Svadbík bez asistence (3:0).
13:00
13:00
09:43
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Matyáš Indra, asistoval Jiří Nak (2:0).
02:29
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Humeňanský a Michal Minařík.
00:00
00:00
Line-up hostů FRC Mikulov:
00:00
Line-up domácích Hornets Brno ZŠ Horní: brankář: Jan Kříž; hráči v poli: Jiří Nak, Matyáš Indra, Martin Svadbík, Otakar Mikulka, Lukáš Ruber