2:2
0:1
8:2
- : -
branky (asistence): 00:43 Jakub Čech, 05:18 Milan Palášek (Jan Gerža), 27:07 Lukáš Matoušek (Lukáš Černý), 28:12 Jan Benko (Lukáš Černý), 29:18 Lukáš Matoušek (Lukáš Černý), 29:58 Daniel Štula, 33:23 Milan Palášek, 35:02 Jan Gerža (Lukáš Rajnoha), 35:44 Lukáš Černý (Martin Polehňa), 36:17 Daniel Štula (Jan Gerža)
branky (asistence): 06:22 Vojtěch Fedra (Marek Hrazdíra), 10:24 Vojtěch Fedra, 23:20 David Navrátil (Dominik Žilka), 34:39 Vojtěch Fedra (Lukáš Kučera), 35:51 David Navrátil (Lukáš Svoboda)

TJ Znojmo LAUFEN CZ - FBK Atlas Blansko 10:5
1. Jakub Čech, 6. Milan Palášek, 28. Lukáš Matoušek, 29. Jan Benko, 30. Lukáš Matoušek, 30. Daniel Štula, 34. Milan Palášek, 36. Jan Gerža, 36. Lukáš Černý, 37. Daniel Štula - 7. Vojtěch Fedra, 11. Vojtěch Fedra, 24. David Navrátil, 35. Vojtěch Fedra, 36. David Navrátil; rozhodčí: Roman Janda - Radek Šafář; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Adam Lysák ? - David Komárek ?; po třetinách: 2:2, 0:1, 8:2;
36:17
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Daniel Štula, asistoval Jan Gerža (10:5).
35:51
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil David Navrátil, asistoval Lukáš Svoboda (9:5).
35:44
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Lukáš Černý, asistoval Martin Polehňa (9:4).
35:02
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jan Gerža, asistoval Lukáš Rajnoha (8:4).
34:39
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Vojtěch Fedra, asistoval Lukáš Kučera (7:4).
33:23
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Milan Palášek bez asistence (7:3).
29:58
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Daniel Štula bez asistence (6:3).
29:18
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Lukáš Matoušek, asistoval Lukáš Černý (5:3).
28:12
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jan Benko, asistoval Lukáš Černý (4:3).
27:07
26:00
26:00
24:19
Vyloučen hráč Lukáš Matoušek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za bránění ve hře.
23:20
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil David Navrátil, asistoval Dominik Žilka (2:3).
13:42
Vyloučen hráč Daniel Valášek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za špatné střídání.
13:42
Vyloučen hráč Marek Hrazdíra družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za špatné střídání.
13:00
13:00
11:32
Lukáš Svoboda si místo na trestné lavici oblíbil až se mu nechtělo ani vracet do hry, dostal se do plamenné diskuze s trestoměřičem Jiřím Nakem
10:24
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Vojtěch Fedra bez asistence (2:2).
10:24
Neskutečná individuální koupačka v podání kanonýra Fedry po chybě znojemského obránce
09:29
Vyloučen hráč Lukáš Svoboda družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání.
06:23
Kdo jiný mohl načít gólový účet Blanska než Vojta Fedra
06:22
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Vojtěch Fedra, asistoval Marek Hrazdíra (2:1).
05:18
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Milan Palášek, asistoval Jan Gerža (2:0).