0:0
2:3
3:0
- : -
branky (asistence): 14:11 Lukáš Malíček (Robin Hromeček), 21:16 Robin Hromeček (Vít Ides), 26:47 Lukáš Malíček (Šimon Gogola), 32:17 Vít Ides, 32:40 Vít Ides
branky (asistence): 16:35 Kryštof Burda (Tomáš Novák), 18:46 Kryštof Burda, 20:12 Lukáš Slovák (Vojtěch Saksa)

FBC SLOVÁCKO - FBK MeTermo Valašské Meziříčí 5:3
15. Lukáš Malíček, 22. Robin Hromeček, 27. Lukáš Malíček, 33. Vít Ides, 33. Vít Ides - 17. Kryštof Burda, 19. Kryštof Burda, 21. Lukáš Slovák; rozhodčí: Jan Kouba - Petr Stoklásek; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 45; zásahy brankářů: David Číž ? - Lukáš Slovák ?; po třetinách: 0:0, 2:3, 3:0;
35:10
Slovácko se teď dostalo do úniku, avšak hráč co běžel sám na bránu spadl a nemohl dotlačit míček do úplně prázdné brány
34:07
Valmez začíná svou přesilovkou a hned ztrácí míček
34:06
Vyloučen hráč Tomáš Blaha družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za bránění ve hře.
33:02
DAlí střela Slovácka minula branku
32:40
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Vít Ides bez asistence (5:3).
32:26
Dlouhý výhoz golmana ze Slovácka zneškodnil golman Valmezu
32:17
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Vít Ides bez asistence (4:3).
28:52
Slovácko svou střelou vyzkoušelo golmana, zda má pokrytou bližší tyčku na zemi. Ten jim však ukázal, že tam nic neprojde
27:48
Valmez má standardní přesilovku, kterou vyřešili střelou. Pozorný brankář však zasáhl maskou
26:47
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Lukáš Malíček, asistoval Šimon Gogola (3:3).
26:47
A máme opět srovnáno
26:00
26:00
25:58
Rychlá střela před bránou, kde byly 4 hráči jen tak tak byla vedle, jelikož domácí golman neviděl vůbec míček
24:53
Střela hráče ze Slovácka skončila jen v boční síti
23:39
Střelu Slovácka svou maskou odráží golman hostů
22:52
Samostatný únik hráče hostů číslo 19 měl zakončení pouze do golmana, kde chybělo opravdu jen pár čísel aby se rozhýbala branková síť
21:47
Valmez byl velmi blízko k dalšímu gólu, kdy se před velkým brankovištěm trefil do míčku jeden z hráčů a trefil pouze golmana
21:16
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Robin Hromeček, asistoval Vít Ides (2:3).
20:12
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Lukáš Slovák, asistoval Vojtěch Saksa (1:3).
20:03
Slovácko mělo standardní situaci, kde hráč vyřešil jednoduše situaci tím, že to vystřelil mimo
18:51
Zastavený útok Slovácka, ale Slovácko je opět u míčku
18:46
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Kryštof Burda bez asistence (1:2).
18:46
A Valmez se dostává do vedení
18:27
Zachycený míček před brankou Slovácka hráč nedokázal vsítit
17:59
Dlouhý výhoz hostujícího golmana bohužel nebyl přesný na rozběhnutého spoluhráče
17:08
Valmez má rozehrávku z útočné půlky a bohužel při střele míjí branku
16:35
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Kryštof Burda, asistoval Tomáš Novák (1:1).
15:04
Vyloučen hráč Lukáš Malíček družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za bránění ve hře.
15:04
Nyní si přesilovku zahraje Valmez
14:11
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Lukáš Malíček, asistoval Robin Hromeček (1:0).
14:11
A máme tu první gól dnešního zápasu
13:59
Slovácko napadá ve dvou hráčích za brankou hostů
13:23
Valmez při přečíslení situaci vyřešil dobře, jen škoda, že střela nebo spíše lehké nahození letělo moc vysoko
13:00
13:00
12:56
První třetina nám bohužel žádný gól nepřinesla a budeme tedy doufám, že v dalších třetinách to bude vypadat jinak
12:40
Střela hráče domácích trefila prvního hráče v cestě
12:13
Slovácko je větší dobu na míčku, ale nedokáže vymyslet nic aby došlo ke gólové situaci