2:2
1:3
2:0
- : -
branky (asistence): 07:22 Dominik Pělucha (Ondřej Balner), 08:47 Ondřej Balner (Matěj Tkadlec), 14:20 Filip Hasilík (Michal Brázdil), 25:09 Lukáš Kubíček, 27:06 Ondřej Balner (Michael Dudek)
branky (asistence): 07:52 Jan Pavelka (František Tvrdoň), 08:07 František Tvrdoň (Tomáš Řihák), 16:21 Tomáš Řihák (František Tvrdoň), 22:18 Tomáš Řihák (Martin Malůš), 23:34 František Tvrdoň (Richard Kovařík)

Florbal Holešov - FbC Floorbee Orel Uherský Brod 5:5
8. Dominik Pělucha, 9. Ondřej Balner, 15. Filip Hasilík, 26. Lukáš Kubíček, 28. Ondřej Balner - 8. Jan Pavelka, 9. František Tvrdoň, 17. Tomáš Řihák, 23. Tomáš Řihák, 24. František Tvrdoň; rozhodčí: Lukáš Ondroušek - Vu Pham Anh; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; diváků: 25; zásahy brankářů: David Janál ? - Jáchym Vrba ?; po třetinách: 2:2, 1:3, 2:0;
36:00
31:35
Vyloučen hráč Martin Malůš družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod na 2 minuty za vysoká hokejka.
27:06
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil Ondřej Balner, asistoval Michael Dudek (5:5).
25:09
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil Lukáš Kubíček bez asistence (4:5).
24:00
24:00
23:34
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil František Tvrdoň, asistoval Richard Kovařík (3:5).
22:18
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Tomáš Řihák, asistoval Martin Malůš (3:4).
21:31
Vyloučen hráč Jan Fijalín družstva Florbal Holešov na 2 minuty za hrubost.
16:21
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Tomáš Řihák, asistoval František Tvrdoň (3:3).
14:20
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil Filip Hasilík, asistoval Michal Brázdil (3:2).
12:00
12:00
08:47
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil Ondřej Balner, asistoval Matěj Tkadlec (2:2).
08:07
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil František Tvrdoň, asistoval Tomáš Řihák (1:2).
07:52
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Jan Pavelka, asistoval František Tvrdoň (1:1).
07:34
Vyloučen hráč Matěj Tkadlec družstva Florbal Holešov na 2 minuty za blokování hokejky.
07:22
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil Dominik Pělucha, asistoval Ondřej Balner (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ondroušek a Vu Pham Anh.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Floorbee Orel Uherský Brod: brankář: Petra Kretková; hráči v poli: Daniel Velecký, Martin Slabiňák, František Tvrdoň, Jan Zábojník, Dominik Ruban
00:00
Line-up domácích Florbal Holešov: brankář: David Janál; hráči v poli: Lukáš Kubíček, Michael Dudek, Ondřej Balner, Matěj Tkadlec, Dominik Pělucha