2:2
0:1
0:0
- : -
branky (asistence): 00:49 Veronika Machálková (Karolína Kohoutková), 10:37 Bára Machálková (Anna Machálková)
branky (asistence): 10:19 Eliška Willmannová (Markéta Holá), 11:25 Soňa Dibelková (Daniela Cihlářová), 20:01 Soňa Dibelková (Natálie Kobylíková)

FbC Aligators ZŠ Pozořice - TJ Znojmo LAUFEN CZ 2:3
1. Veronika Machálková, 11. Bára Machálková - 11. Eliška Willmannová, 12. Soňa Dibelková, 21. Soňa Dibelková; rozhodčí: Jakub Vyroubal - Tomáš Luffer; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Eva Kulíšková ? - Lenka Kočí ?; po třetinách: 2:2, 0:1, 0:0;
36:00
30:25
Machálková A. již po několikáté prověřila konstrukci brány protihráčů
24:00
24:00
20:01
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Soňa Dibelková, asistoval Natálie Kobylíková (2:3).
18:25
Vyloučen hráč Tereza Pokorná družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za vysoká hokejka.
14:12
Vyloučen hráč Marie Pelánová družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hra rukou.
12:00
12:00
11:25
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Soňa Dibelková, asistoval Daniela Cihlářová (2:2).
10:37
Branku družstva FbC Aligators ZŠ Pozořice vstřelil Bára Machálková, asistoval Anna Machálková (2:1).
10:19
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Eliška Willmannová, asistoval Markéta Holá (1:1).
00:49
Branku družstva FbC Aligators ZŠ Pozořice vstřelil Veronika Machálková, asistoval Karolína Kohoutková (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Vyroubal a Tomáš Luffer.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Lenka Kočí; hráči v poli: Tereza Pokorná, Marie Pelánová, Marie Bartušková, Natálie Kobylíková, Tereza Uhlířová