1:0
1:1
2:2
- : -
branky (asistence): 05:08 Martin Šíma (Tomáš Dionýz), 19:45 Tomáš Biskup, 31:38 Filip Trkovský (Tomáš Biskup), 40:09 Michael Kučera (Filip Trkovský)
branky (asistence): 27:30 Matěj Beniačik (Samuele Mazzola), 30:30 František Hlásek (David Dvořáček), 30:42 Samuele Mazzola

FBC Sokol Písek - FBC Rytíři Český Krumlov 4:3
6. Martin Šíma, 20. Tomáš Biskup, 32. Filip Trkovský, 41. Michael Kučera - 28. Matěj Beniačik, 31. František Hlásek, 31. Samuele Mazzola; rozhodčí: Jan Koutník - Libor Štěcha; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 5; zásahy brankářů: Petr Schmitt ? - Jakub Šítal ?; po třetinách: 1:0, 1:1, 2:2;
45:00
40:09
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Michael Kučera, asistoval Filip Trkovský (4:3).
31:38
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Filip Trkovský, asistoval Tomáš Biskup (3:3).
30:42
Branku družstva FBC Rytíři Český Krumlov vstřelil Samuele Mazzola bez asistence (2:3).
30:30
Branku družstva FBC Rytíři Český Krumlov vstřelil František Hlásek, asistoval David Dvořáček (2:2).
30:00
30:00
27:30
Branku družstva FBC Rytíři Český Krumlov vstřelil Matěj Beniačik, asistoval Samuele Mazzola (2:1).
25:54
Vyloučen hráč Tomáš Dionýz družstva FBC Sokol Písek na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:45
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Tomáš Biskup bez asistence (2:0).
15:00
15:00
05:08
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Martin Šíma, asistoval Tomáš Dionýz (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Koutník a Libor Štěcha.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Rytíři Český Krumlov: brankář: Jakub Šítal; hráči v poli: David Dvořáček, Michal Forst, Samuele Mazzola, Matěj Beniačik, František Hlásek