1:2
0:1
2:1
- : -
branky (asistence): 03:09 Tomáš Poruba (Adrian Sznapka), 27:50 Jan Warcholek (Tomáš Poruba), 32:08 Adrian Sznapka
branky (asistence): 05:24 Samuel Alter (Daniel Taraba), 09:43 Kristián Kováč (Adam Szarowski), 20:00 Vít Lestyan (Samuel Alter), 29:39 Kristián Kováč (Jakub Pastorek)

Florbal Exelsior Havířov B - 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop 3:4
4. Tomáš Poruba, 28. Jan Warcholek, 33. Adrian Sznapka - 6. Samuel Alter, 10. Kristián Kováč, 21. Vít Lestyan, 30. Kristián Kováč; rozhodčí: Filip Hampel - Martin Nováček; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Erik Beza ? - Marek Plhal ?; po třetinách: 1:2, 0:1, 2:1;
36:00
34:53
Timeout Florbal Exelsior Havířov B
32:08
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov B vstřelil Adrian Sznapka bez asistence (3:4).
29:39
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Kristián Kováč, asistoval Jakub Pastorek (2:4).
27:50
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov B vstřelil Jan Warcholek, asistoval Tomáš Poruba (2:3).
26:09
Vyloučen hráč Tomáš Blus družstva Florbal Exelsior Havířov B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
24:00
24:00
20:00
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Vít Lestyan, asistoval Samuel Alter (1:3).
19:06
Vyloučen hráč David Struś družstva Florbal Exelsior Havířov B na 2 minuty za hra rukou.
16:34
Vyloučen hráč Tomáš Poruba družstva Florbal Exelsior Havířov B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:00
12:00
09:43
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Kristián Kováč, asistoval Adam Szarowski (1:2).
05:24
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Samuel Alter, asistoval Daniel Taraba (1:1).
03:09
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov B vstřelil Tomáš Poruba, asistoval Adrian Sznapka (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Hampel a Martin Nováček.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop: brankář: Marek Plhal; hráči v poli: Daniel Beneš, Jakub Pastorek, Samuel Alter, Vít Lestyan, Matěj Szarowski