1:1
1:1
- : -
FBC Droždín
branky (asistence): 02:21 Martin Nehyba (Vítězslav Jež), 11:49 Tomáš Jelínek (Martin Ambrož), 18:54 Tomáš Jelínek (Vojtěch Waic), 27:59 Tomáš Šmída (Tomáš Jelínek)
FBC Droždín
branky (asistence): 22:50 Jakub Rybařík (Martin Návrat), 32:47 Lukáš Bezloja (Patrik Nesvadba)

FBS Olomouc B - FBC Droždín 4:2
3. Martin Nehyba, 12. Tomáš Jelínek, 19. Tomáš Jelínek, 28. Tomáš Šmída - 23. Jakub Rybařík, 33. Lukáš Bezloja; rozhodčí: Andrej Bílek - Ondřej Fojt; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Radek Krňávek ? - Michal Fiala ?; po třetinách: 2:0, 1:1, 1:1;
36:00
32:47
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Lukáš Bezloja, asistoval Patrik Nesvadba (4:2).
31:22
Timeout FBC Droždín
27:59
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil Tomáš Šmída, asistoval Tomáš Jelínek (4:1).
24:00
24:00
23:53
Vyloučen hráč Tomáš Šmída družstva FBS Olomouc B na 2 minuty za bránění ve hře.
22:50
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Jakub Rybařík, asistoval Martin Návrat (3:1).
22:05
Vyloučen hráč Martin Nehyba družstva FBS Olomouc B na 2 minuty za špatné střídání.
18:54
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil Tomáš Jelínek, asistoval Vojtěch Waic (3:0).
12:00
12:00
11:49
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil Tomáš Jelínek, asistoval Martin Ambrož (2:0).
02:21
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil Martin Nehyba, asistoval Vítězslav Jež (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Andrej Bílek a Ondřej Fojt.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Droždín: brankář: Michal Fiala; hráči v poli: Lukáš Bezloja, David Doseděl, Vlastimil Roletzky, Martin Návrat, Patrik Nesvadba
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc B: brankář: Jiří Kvapil; hráči v poli: Martin Nehyba, Václav Vybíral, Marek Halíř, Martin Cupák, Matyáš Josef Trpišovský