0:2
4:4
6:4
0:0
branky (asistence): 23:36 Filip Blažek (Jakub Mikolášek), 30:30 Filip Konrady (Tomáš Vlček), 32:58 Adam Stejskal (Jakub Mikolášek), 35:12 Vojtěch Bistrý (Filip Blažek), 47:05 Jakub Mikolášek (Filip Blažek), 47:11 Filip Sichinger (David Pilík), 50:16 Tomáš Vlček (Filip Konrady), 57:32 Filip Konrady (Vojtěch Bistrý), 58:04 Adam Hašek, 59:40 Filip Konrady (Jakub Mikolášek), rozhodující nájezd Adam Hašek
branky (asistence): 00:21 Vojtěch Bernas (Daniel Kučera), 15:53 Daniel Kučera (Ondřej Halej), 21:57 Tomáš Uhlík (Ondřej Soukup), 32:09 Martin Peksa, 34:01 Martin Peksa (Ondřej Halej), 34:51 Daniel Kučera (Ondřej Halej), 44:15 Ondřej Halej (Daniel Kučera), 52:46 Ondřej Soukup (Filip Klíma), 54:41 Daniel Kučera (Ondřej Halej), 58:53 Daniel Kučera (Ondřej Halej)

FBŠ SLAVIA Plzeň - Florbal Chomutov 11:10pn
24. Filip Blažek, 31. Filip Konrady, 33. Adam Stejskal, 36. Vojtěch Bistrý, 48. Jakub Mikolášek, 48. Filip Sichinger, 51. Tomáš Vlček, 58. Filip Konrady, 59. Adam Hašek, 60. Filip Konrady, N Adam Hašek - 1. Vojtěch Bernas, 16. Daniel Kučera, 22. Tomáš Uhlík, 33. Martin Peksa, 35. Martin Peksa, 35. Daniel Kučera, 45. Ondřej Halej, 53. Ondřej Soukup, 55. Daniel Kučera, 59. Daniel Kučera; rozhodčí: Lukáš Grundler - Karel Kotyza; vyloučení: 5:5; využití: 2:1; diváků: 49; zásahy brankářů: Daniel Dolák 37 - Ondřej Slanař 38; po třetinách: 0:2, 4:4, 6:4, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Chomutov hráč Daniel Kučera , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Plzeň hráč Adam Hašek a vstřelil rozhodující gól (11:10).

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Chomutov hráč Martin Peksa , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Plzeň hráč Adam Hašek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Chomutov hráč Vojtěch Bernas , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Plzeň hráč Filip Konrady , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Chomutov hráč Daniel Kučera a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Plzeň hráč Vojtěch Bistrý , ale gól nevstřelil.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Komentář trenéra hostů (Martin Bocian): Takové naše tradiční utkání. Hodně ofenzivní, se spoustou branek. Děkuju hráčům za to, že celý zápas odmakali naplno. Nájezdy budeme muset ještě potrénovat. Fanouškům a pořadatelům děkujeme, soupeři blahopřejeme a přejeme hodně štěstí do další části.
65:00
Komentář trenéra domácích (Jan Husák) - 1. část: Souhlasím s Martinem, tradiční utkání s Chomutovem, hodně ofenzivně laděné. My jsme dlouho soupeři dovolovali nebezpečně zakončovat, nebyli jsme důslední v obranné fázi.
65:00
Komentář trenéra domácích (Jan Husák) - 2. část: Pochválit nás musím za útočnou hru, kdy se nám dařilo hrát v tlaku a později to i využít ke skórování. Rozhodla loterie, kde nám opět bod získala dvojice Dolák-Hašek. Děkuji soupeři i divákům, díky i pořadatelskému týmu, bez vás by to nešlo.
65:00
Střely na branku v prodloužení: Slavia 4 - Chomutov 2
62:10
62:10
Trestné střílení družstva Florbal Chomutov neproměnil Matyáš Müller.
60:00
60:00
Střely na branku v 3. třetině: Slavia 18 - Chomutov 15
60:00
59:40
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Konrady, asistoval Jakub Mikolášek (10:10).
58:53
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Kučera, asistoval Ondřej Halej (9:10).
58:04
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Adam Hašek z trestného střílení (9:9).
57:32
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Konrady, asistoval Vojtěch Bistrý (8:9).
54:41
53:38
Vyloučen hráč Petr Pacanda družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
52:46
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Soukup, asistoval Filip Klíma (7:8).
50:16
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Tomáš Vlček, asistoval Filip Konrady (7:7).
47:11
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Sichinger, asistoval David Pilík (6:7).
47:05
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek, asistoval Filip Blažek (5:7).
44:15
Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
44:15
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Halej, asistoval Daniel Kučera (4:7).
41:13
Vyloučen hráč Tomáš Uhlík družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
38:26
Vyloučen hráč Jiří Sloup družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
38:26
Vyloučen hráč Jan Myška družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
35:12
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Vojtěch Bistrý, asistoval Filip Blažek (4:6).
35:01
Vyloučen hráč Ondřej Jančík družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nesportovní chování.
34:51
34:01
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Martin Peksa, asistoval Ondřej Halej (3:5).
32:58
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Adam Stejskal, asistoval Jakub Mikolášek (3:4).
32:27
Vyloučen hráč Vojtěch Bernas družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
32:09
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Martin Peksa bez asistence (2:4).
30:30
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Konrady, asistoval Tomáš Vlček (2:3).
26:58
Vyloučen hráč Ondřej Jančík družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
26:58
Vyloučen hráč Filip Sichinger družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost.
23:36
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Blažek, asistoval Jakub Mikolášek (1:3).
21:57
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Uhlík, asistoval Ondřej Soukup (0:3).
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetinš: Slavia 10 - Chomutov 10
20:00
19:12
Vyloučen hráč Filip Blažek družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
17:01
Vyloučen hráč Daniel Kučera družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nesportovní chování.
15:53
00:21
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vojtěch Bernas, asistoval Daniel Kučera (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Grundler a Karel Kotyza.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Ondřej Slanař; hráči v poli: Martin Peksa, Ondřej Halej, Daniel Kučera, Matyáš Müller, Vojtěch Bernas
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Daniel Dolák; hráči v poli: Vojtěch Bistrý, Filip Blažek, Filip Konrady, Jakub Mikolášek, Tomáš Vlček