1:1
2:4
3:0
- : -
branky (asistence): 08:37 Aleš Gobel, 13:12 Matěj Vrátný (Maxim Grega), 20:57 Maxim Grega (Matěj Vrátný), 25:11 Maxim Grega, 31:18 Maxim Grega (Marek Zabral), 34:21 Marek Zabral (Aleš Gobel)
branky (asistence): 06:28 Tomáš Fridel (František Šuly), 12:16 Tomáš Fridel (Lukáš Studnička), 14:10 Tomáš Fridel, 19:45 Adam Hlušíček (Lukáš Studnička), 23:26 Adam Derka (Čeněk Kohut)

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B - FBC ORCA KRNOV 6:5
9. Aleš Gobel, 14. Matěj Vrátný, 21. Maxim Grega, 26. Maxim Grega, 32. Maxim Grega, 35. Marek Zabral - 7. Tomáš Fridel, 13. Tomáš Fridel, 15. Tomáš Fridel, 20. Adam Hlušíček, 24. Adam Derka; rozhodčí: Dalibor Repček - Adam Tietz; vyloučení: 3:5; využití: 2:1; zásahy brankářů: Šimon Hadwiger ?, Martin Staněk ? - Vojtěch Toporský ?, Václav Hradil ?; po třetinách: 1:1, 2:4, 3:0;
36:00
34:21
Timeout FBC ORCA KRNOV
34:21
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Marek Zabral, asistoval Aleš Gobel (6:5).
32:41
Vyloučen hráč Čeněk Kohut družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hra rukou.
31:18
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Maxim Grega, asistoval Marek Zabral (5:5).
28:32
Vyloučen hráč Filip Vančo družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B na 2 minuty za sekání.
25:11
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Maxim Grega bez asistence (4:5).
24:00
24:00
23:26
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Adam Derka, asistoval Čeněk Kohut (3:5).
21:56
Vyloučen hráč Jonáš Dej družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B na 2 minuty za sekání.
20:57
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Maxim Grega, asistoval Matěj Vrátný (3:4).
19:45
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Adam Hlušíček, asistoval Lukáš Studnička (2:4).
17:49
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Staněk družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B
14:10
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Tomáš Fridel bez asistence (2:3).
13:12
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Matěj Vrátný, asistoval Maxim Grega (2:2).
12:59
Vyloučen hráč Aleš Gobel družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B na 2 minuty za blokování hokejky.
12:16
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Tomáš Fridel, asistoval Lukáš Studnička (1:2).
12:16
Vyloučen hráč František Šuly družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za zdržování hry.
12:00
12:00
11:59
Vyloučen hráč Alexandr Slejška družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
11:48
Vyloučen hráč František Šuly družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
08:37
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B vstřelil Aleš Gobel bez asistence (1:1).
06:28
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Tomáš Fridel, asistoval František Šuly (0:1).
02:16
Vyloučen hráč Karel Tkáč družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Repček a Adam Tietz.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ORCA KRNOV:
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B: brankář: Šimon Hadwiger; hráči v poli: Lukáš Jež, Filip Kuneš, Maxim Grega, Jakub Homola, Šimon Klubal