5
2:3
2:2
- : -
branky (asistence): 07:56 Jan Holas (Adam Křepinský), 12:12 Lukáš Mühlfait, 14:42 Adam Křepinský (Jan Holas), 17:36 Adam Křepinský (Jan Holas)
branky (asistence): 10:20 Jan Frey, 10:26 Martin Svatoň (Vojtěch Kadlec), 12:25 Dalibor Novák (Martin Svatoň), 18:05 Dalibor Novák (Martin Svatoň), 20:17 Lukáš Hromádka (Adam Březina)

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - Hippos Žďár n/S. 4:5
8. Jan Holas, 13. Lukáš Mühlfait, 15. Adam Křepinský, 18. Adam Křepinský - 11. Jan Frey, 11. Martin Svatoň, 13. Dalibor Novák, 19. Dalibor Novák, 21. Lukáš Hromádka; rozhodčí: Michal Roudenský - Jan Koten; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Matěj Fridrich ? - David Neuer ?; po třetinách: 2:3, 2:2;
26:00
20:17
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Lukáš Hromádka, asistoval Adam Březina (4:5).
18:05
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Dalibor Novák, asistoval Martin Svatoň (4:4).
17:36
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Adam Křepinský, asistoval Jan Holas (4:3).
14:42
13:00
13:00
12:25
12:12
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Lukáš Mühlfait bez asistence (2:2).
11:18
Vyloučen hráč Adéla Ptáčková družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za špatné střídání.
10:26
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Martin Svatoň, asistoval Vojtěch Kadlec (1:2).
10:20
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Jan Frey bez asistence (1:1).
07:56
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jan Holas, asistoval Adam Křepinský (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Roudenský a Jan Koten.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S.:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Matěj Fridrich; hráči v poli: Jakub Milichovský, Lukáš Mühlfait, Adam Schlaichert, Adam Bureš, Barbora Vávrová