- : -
FBC Přerov
FBS Olomouc
FBC Přerov
branky (asistence): 20:24 Michal Hrabica, 25:13 Ondřej Kowalik (Michal Bělaška), 29:11 Matěj Ševčík (Michal Bělaška)
FBS Olomouc
branky (asistence): 02:30 Jaromír Šenkeřík (Šimon Borik), 16:46 Šimon Borik (Tomáš Prchla), 17:46 Jakub Kořenek (Lukáš Frydrych), 18:15 David Kotek (Tomáš Skoupil), 18:45 Jaromír Šenkeřík (Jakub Mynář), 20:42 Rostislav Pavlíček (Jakub Mynář), 21:02 Jakub Mynář, 24:04 Jakub Kořenek (Lukáš Frydrych), 24:42 Pavel Matějů (Šimon Borik), 27:49 Jaromír Šenkeřík (Tomáš Skoupil), 30:54 David Kotek (Jaromír Šenkeřík), 41:52 Rostislav Pavlíček (Tomáš Hanák)

FBC Přerov - FBS Olomouc 3:12
21. Michal Hrabica, 26. Ondřej Kowalik, 30. Matěj Ševčík - 3. Jaromír Šenkeřík, 17. Šimon Borik, 18. Jakub Kořenek, 19. David Kotek, 19. Jaromír Šenkeřík, 21. Rostislav Pavlíček, 22. Jakub Mynář, 25. Jakub Kořenek, 25. Pavel Matějů, 28. Jaromír Šenkeřík, 31. David Kotek, 42. Rostislav Pavlíček; rozhodčí: Karel Pavelka - Roman Sasín; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Václav Raška -3, Václav Raška 4, Filip Lanča 7 - Michal Kráčmar 1, Michal Kráčmar 0, Michal Kráčmar 1; po třetinách: 0:1, 3:9, 0:2;
45:00
41:52
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Rostislav Pavlíček, asistoval Tomáš Hanák (3:12).
41:05
Timeout FBS Olomouc
41:00
Skvělý zákrok Lanči proti střele Skoupila
36:53
Vyloučen hráč Adam Novák družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
30:54
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil David Kotek, asistoval Jaromír Šenkeřík (3:11).
30:00
30:00
29:11
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Matěj Ševčík, asistoval Michal Bělaška (3:10).
28:44
Vyloučen hráč Rostislav Pavlíček družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:26
Ze zápasu se stává exibice
27:49
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jaromír Šenkeřík, asistoval Tomáš Skoupil (2:10).
25:13
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Ondřej Kowalik, asistoval Michal Bělaška (2:9).
24:42
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Pavel Matějů, asistoval Šimon Borik (1:9).
24:04
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jakub Kořenek, asistoval Lukáš Frydrych (1:8).
21:02
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jakub Mynář z trestného střílení (1:7).
20:42
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Rostislav Pavlíček, asistoval Jakub Mynář (1:6).
20:24
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Michal Hrabica bez asistence (1:5).
18:45
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jaromír Šenkeřík, asistoval Jakub Mynář (0:5).
18:15
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil David Kotek, asistoval Tomáš Skoupil (0:4).
17:46
16:46
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Šimon Borik, asistoval Tomáš Prchla (0:2).
15:00
15:00
13:33
Držení míčku 80-20 v prospěch Olomouce
02:30
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jaromír Šenkeřík, asistoval Šimon Borik (0:1).
01:58
Vyloučen hráč Marek Možíš družstva FBC Přerov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Pavelka a Roman Sasín.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc:
00:00
Line-up domácích FBC Přerov: brankář: Václav Raška; hráči v poli: Jakub Vlček, Michal Bělaška, Filip Brauner, Michal Hrabica, Maxim Šefčík