2:0
0:2
3:0
- : -
branky (asistence): 04:50 David Zwinger (Daniel Gebauer), 12:03 David Zwinger (Jan Skála), 34:08 Filip Pírek (Daniel Gebauer), 36:01 Marek Hrabec (Jiří Štindl), 37:23 Matěj Halámek
branky (asistence): 13:27 Dominik Ošťádal (Dominik Folwarczný), 17:48 Martin Varta

S.K. P.E.M.A. OPAVA B - Florbal Exelsior Havířov B 5:2
5. David Zwinger, 13. David Zwinger, 35. Filip Pírek, 37. Marek Hrabec, 38. Matěj Halámek - 14. Dominik Ošťádal, 18. Martin Varta; rozhodčí: Radek Vybíhal - Pavel Janáček; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Kryštof Bezděk ? - David Lipowski ?; po třetinách: 2:0, 0:2, 3:0;
37:23
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Matěj Halámek bez asistence (5:2).
36:01
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Marek Hrabec, asistoval Jiří Štindl (4:2).
34:08
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Filip Pírek, asistoval Daniel Gebauer (3:2).
26:00
26:00
23:33
Vyloučen hráč Jan Duda družstva Florbal Exelsior Havířov B na 2 minuty za bránění ve hře.
20:26
Vyloučen hráč Dominik Ošťádal družstva Florbal Exelsior Havířov B na 2 minuty za sekání.
17:48
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov B vstřelil Martin Varta bez asistence (2:2).
13:27
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov B vstřelil Dominik Ošťádal, asistoval Dominik Folwarczný (2:1).
13:00
13:00
12:03
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil David Zwinger, asistoval Jan Skála (2:0).
11:44
Vyloučen hráč Ondřej Matýsek družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B na 2 minuty za hrubost.
04:50
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil David Zwinger, asistoval Daniel Gebauer (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Vybíhal a Pavel Janáček.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Exelsior Havířov B: brankář: David Lipowski; hráči v poli: Dominik Folwarczný, Dominik Ošťádal, Martin Varta, Pavel Kotula, Pavel Kožušník