2:0
4:2
3:3
- : -
branky (asistence): 08:20 Tomáš Kozlík (Ondřej Kučera), 11:11 Adam Klimeš (Kamil Peřka), 22:14 Adam Klimeš (Tomáš Vlach), 23:52 Matěj Černý (Adam Klimeš), 29:59 Matěj Černý (Adam Klimeš), 34:58 Matěj Černý (Adam Klimeš), 40:59 Matěj Černý, 45:09 Adam Klimeš (Matěj Černý), 59:14 Adam Klimeš
branky (asistence): 29:01 Jan Králík (Kryštof Bučok), 30:27 Kryštof Bučok (Václav Staněk), 48:42 Michal Matějček (Kryštof Bučok), 55:22 Michal Matějček (Kryštof Bučok), 59:50 Radek Hanák (Ondřej Havelka)

Florbal Exelsior Havířov - FBC Štíři Č. Budějovice 9:5
9. Tomáš Kozlík, 12. Adam Klimeš, 23. Adam Klimeš, 24. Matěj Černý, 30. Matěj Černý, 35. Matěj Černý, 41. Matěj Černý, 46. Adam Klimeš, 60. Adam Klimeš - 30. Jan Králík, 31. Kryštof Bučok, 49. Michal Matějček, 56. Michal Matějček, 60. Radek Hanák; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 132; zásahy brankářů: Vojtěch Stefan 23 - Radek Kulhan 17; po třetinách: 2:0, 4:2, 3:3;
60:01
Komentář trenéra hostů Lukáše Malého: Soupeř byl od začátku zápasu lepší. Potvrdil svou kvalitu. My se po několika vybojovaných vítězstvích vracíme zpátky na zem a čeká nás ještě hodně práce.
60:00
Počet střel na bránu v 3.třetině: H-8, D-7
60:00
Komentář vedoucího domácích Pavla Kotuly: Z dnešního zápasu mám smíšené pocity. Nebyl to náš nejlepší výkon, ve třetí třetině jsme hodně polevili. Rozdíl ve skóre mohl být mnohem větší. Naštěstí máme jednu údernou formaci. Doufám, že se brzo přidají i ostatní. Děkuji soupeři za utkání,
60:00
59:50
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Radek Hanák, asistoval Ondřej Havelka (9:5).
59:14
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Klimeš bez asistence (9:4).
58:52
Vlach vběhl do střely Staňka a zabránil gólu.
56:32
Filip si vstřelil neuznaný gól.
55:22
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Michal Matějček, asistoval Kryštof Bučok (8:4).
54:33
Budějovice hrají neustále v 6 a míček drží stále pod kontrolou.
52:37
Filipovi se skoro podařilo získat míček obránce Budějovic a mohl jít na prázdnou bránu.
51:13
Budějovice hrají power-play.
50:41
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
50:32
Beneš za svou bránou odstavil tělem Malého.
48:42
48:42
Matějček dorazil do brány střelu Bučoka.
48:03
Vyloučen hráč Tomáš Vlach družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
47:07
Tychtl přestřelil bránu Kulhana.
46:16
Stefan výborně zakročil do střely Hejplíka.
45:09
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Matěj Černý (8:2).
45:09
Rychlá akce Klimeše s Černým posílá Havířov do vedení 8:2.
44:29
Vyloučen hráč Lukáš Nevrlka družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za blokování hokejky.
43:51
Filip dává cross na Bezděčíka, který střílí do Kulhana.
42:27
Slepička trefuje příklepem helmu Stefana.
41:12
Filip zachytil ztracený míček Klozy a ihned jej střelil do obrany Budějovic.
40:59
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Matěj Černý bez asistence (7:2).
40:32
Faul na Černého zajistil Havířovu volný úder 2m od velkého brankoviště.
40:01
Úvodní vhazování 3. třetiny vyhrává tým Florbal Exelsior Havířov.
40:00
40:00
Střely na bránu v 2.třetině: H-10, D-9
40:00
39:31
Hanák si za bránou soupeře hraje s míčkem.
37:58
Vyloučen hráč Lukáš Malý družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
37:58
Beneš před vlastní bránou zabránil nahrávce na Králíka.
36:08
Budějovice se dostávají sice do šancí, ale vždy jim chybí zakončení.
34:58
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Matěj Černý, asistoval Adam Klimeš (6:2).
34:08
Stefan po vychytání Malého vyhazuje míček na Holeše.
32:55
Vyloučen hráč Pavel Bezděčík družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
31:52
Tychtl z poloviny hřiště střílí na Kulhana, který bez problému střelu chytá.
30:27
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Kryštof Bučok, asistoval Václav Staněk (5:2).
29:59
29:41
Hanák netrefuje míček před Stefanem.
29:01
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Králík, asistoval Kryštof Bučok (4:1).
28:33
Stefan dává rychlý výhoz na Klozu, který je zfaulován a Havířov má volný úder,
28:02
Klimešova přihrávka neprošla přes Malého.
25:58
Havířov se sám dostává pod tlak zbytečnými fauly a hosté mají už 3. volný úder před bránou domácích.
23:52
23:52
Klimeš bere míček obráncům Budějovic a nahrává do prázdné brány Černému.
23:18
Kloza se blíží ke Kulhanovi, ale zezadu je mu čistě odpálen míček pryč.
22:14
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Tomáš Vlach (3:0).
22:14
Po rychle rozehraném volném úderu míček končí v síti soupeře.
21:33
Budějovice neproměnily akci 2 na 1.
20:43
Budějovice po vyhraném vhazování míček hned ztrácejí kvůli špatné nahrávce.
20:01
Úvodní vhazování 2. třetiny vyhrává tým FBC Štíři Č. Budějovice.
20:00
20:00
Počet střel na bránu v 1. třetině: H-10, D-9
20:00
19:11
Černý obdržel nahrávku od Klimeše před kulhanem, ale nedokázal se vytočit a musí nahrát na obránce Vlacha.
18:21
Kučera střílí tahem od mantinelu, bohužel trefuje hráče před ním.
16:46
Vlach nahazuje na Tychtla, kterému se nepodařilo dorazit míček do brány Kulhana.
15:03
Stefan dává dlouhý výhoz na Filipa, který je sám před Kulhanem a střílí backhandem mimo bránu.
13:33
Havelka promáchl míček v šanci, kdy stál sám před brankářem domácích.
12:28
Ošťádal nahrává Krausovi, který trefuje nohu Kulhana.
11:11
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Kamil Peřka (2:0).
10:03
Plášek z obrany vběhl do velkého brankoviště pro nahrávku od Holeše, ale ta se cestou zatoulala u obránce hostů.
08:58
Volný Tychtl na středu hřiště promáchl míček nahraný Černým.
08:20
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Kozlík, asistoval Ondřej Kučera (1:0).
07:54
Kulhan perfektně vyráží míček ven z hřiště a hosté mají rozehrávku z rohu.
07:22
Černý se pokouší obehrát Valdaufa, ale to se mu nepodařilo a útočí se na druhou bránu.
05:32
Klimešova střela těsně míjí bránu.
04:55
Matějček se provlékl přes 2 hráče a nahrává do běhu Brožkovi.
03:15
Slepička si v rohu pokrývá míček před Krausem a vybíhá dopředu.
02:01
Hosté testují Stefana 2 střelami, ale obě byly neúspěšné.
00:54
První akce Havířova neproměněna.
00:01
Úvodní vhazování dnešního utkání vyhrává tým Florbal Exelsior Havířov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Both a Vladimír Černín.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Radek Kulhan; hráči v poli: Václav Hejplík, Tomáš Brožek, Michal Matějček, Zdeněk Valdauf, Marek Slepička
00:00
Line-up domácích Florbal Exelsior Havířov: brankář: Vojtěch Stefan; hráči v poli: Kamil Peřka, Tomáš Vlach, Daniel Tychtl, Adam Klimeš, Matěj Černý