1:2
2:2
3:3
- : -
branky (asistence): 00:49 Michal Čup (Jakub Houdek), 12:18 Jan Dřízhal (Dušan Hrabák), 23:45 Jan Dřízhal (Michal Čup), 32:23 Adam Houdek (Zdeněk Baláček), 32:29 Oldřich Pláteník (Martin Kozák), 33:09 Adam Houdek
branky (asistence): 03:19 David Kolář (Ondřej Bendík), 04:18 Martin Šimůnek (Tomáš Drašnar), 12:56 David Kolář (Miloslav Mattes), 22:17 Miloslav Mattes (Martin Mattes), 27:20 Dominik Korolus (Martin Bajer), 28:15 Dominik Korolus, 31:17 Michael Rudolf (Tomáš Ducháček)

FBC Charisma Pečky - Panthers Praha E 6:7
1. Michal Čup, 13. Jan Dřízhal, 24. Jan Dřízhal, 33. Adam Houdek, 33. Oldřich Pláteník, 34. Adam Houdek - 4. David Kolář, 5. Martin Šimůnek, 13. David Kolář, 23. Miloslav Mattes, 28. Dominik Korolus, 29. Dominik Korolus, 32. Michael Rudolf; rozhodčí: Filip Dolejší - Michal Větrovec; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Vít Brandejský ? - Ondřej Svoboda ?; po třetinách: 1:2, 2:2, 3:3;
36:00
35:16
Timeout FBC Charisma Pečky
33:09
Branku družstva FBC Charisma Pečky vstřelil Adam Houdek bez asistence (6:7).
32:29
Branku družstva FBC Charisma Pečky vstřelil Oldřich Pláteník, asistoval Martin Kozák (5:7).
32:23
Branku družstva FBC Charisma Pečky vstřelil Adam Houdek, asistoval Zdeněk Baláček (4:7).
31:17
Branku družstva Panthers Praha E vstřelil Michael Rudolf, asistoval Tomáš Ducháček (3:7).
29:27
Vyloučen hráč Tomáš Drašnar družstva Panthers Praha E na 2 minuty za vysoká hokejka.
28:15
Branku družstva Panthers Praha E vstřelil Dominik Korolus bez asistence (3:6).
27:20
Branku družstva Panthers Praha E vstřelil Dominik Korolus, asistoval Martin Bajer (3:5).
26:20
Vyloučen hráč Jaroslav Josífek družstva FBC Charisma Pečky na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
23:53
Vyloučen hráč Tomáš Drašnar družstva Panthers Praha E na 2 minuty za bránění ve hře.
23:45
Branku družstva FBC Charisma Pečky vstřelil Jan Dřízhal, asistoval Michal Čup (3:4).
22:17
Branku družstva Panthers Praha E vstřelil Miloslav Mattes, asistoval Martin Mattes (2:4).
12:56
Branku družstva Panthers Praha E vstřelil David Kolář, asistoval Miloslav Mattes (2:3).
12:18
Branku družstva FBC Charisma Pečky vstřelil Jan Dřízhal, asistoval Dušan Hrabák (2:2).
12:00
12:00
04:18
Branku družstva Panthers Praha E vstřelil Martin Šimůnek, asistoval Tomáš Drašnar (1:2).
03:19
Branku družstva Panthers Praha E vstřelil David Kolář, asistoval Ondřej Bendík (1:1).
00:49
Branku družstva FBC Charisma Pečky vstřelil Michal Čup, asistoval Jakub Houdek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Dolejší a Michal Větrovec.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha E: brankář: Ondřej Svoboda; hráči v poli: David Kolář, Miloslav Mattes, Martin Bajer, Michael Rudolf, David Volek