1:0
1:0
- : -

PASKOV SAURIANS - 1. FBK Eagles Orlová 3:3
5. Vojtěch Daněk, 18. Matyáš Pleva, 35. Šimon Lyčka - 2. Alexandr Schneller, 8. Jakub Kožušník, 12. Tomáš Kříž; rozhodčí: Aleš Onderka - Josef Veselý; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Vít Brož ? - Jaroslav Kunc ?; po třetinách: 1:3, 1:0, 1:0;
36:00
34:30
Vyloučen hráč Quang Mink Nguyen družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za blokování hokejky.
34:09
Timeout PASKOV SAURIANS
34:09
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil Šimon Lyčka, asistoval Matyáš Pleva (3:3).
34:09
Hráč Surians Šimon Lyčka vyslal na bránu soupeře neskutečnou bombu do právěho horního rohu a dává gól na 3:3
33:10
Vidíme vskutku agresivní utkání, kde oba týmy si vytvářeji šance ale zatím bez gólu.
26:44
Vyloučen hráč Quang Mink Nguyen družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za sekání.
26:44
Mladý hráč Saurians Quang Mink Nguyen se toho nebál ale bohužel za sekání dostal 2 minuty a jde si odpočinout na trestnou lavici.
24:00
24:00
23:40
Saurians v přesilovce 5 na 3 ztrácí míček a hráč Eagles s číslem 9 měl velkou příležitost dát gól avšak Vít Brož je stále ve střehu.
22:47
Vyloučen hráč Adam Krmášek družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost.
21:51
Vyloučen hráč Alexandr Schneller družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za špatné střídání.
20:44
Poslední minutu a půl Saurians intenzivně útočí a snaží se o snížení stavu.
17:09
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil Matyáš Pleva, asistoval Vojtěch Daněk (2:3).
17:09
Saurians si vytvořili parádní cross kdy zakončoval hráč Matyáš Pleva. 2:3
15:40
Ale také hráči Saurians si vytváří slušné šance, ale brankář zakročil včas.
13:40
Eagles měli další přiležitost zvýšit své vedení, avšak brankař Saurians Vít Brož předvadí nadherný zákrok.
12:00
12:00
11:43
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Kříž, asistoval Adam Krmášek (1:3).
11:43
Eagles rychle využívají přesilovku a zvyšují stav na 1:3. Autorem branky je Tomáš Kříž.
11:34
Vyloučen hráč Šimon Lyčka družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za hrubost.
11:34
Hráč Saurians Šimon Lyčka hrubě narazil do protihráče a jde si sednout na dvě minuty za hrubost.
09:45
Poslední dvě minuty se stále hraje na polovině Saurians, domácí však pilně brání.
07:36
Vyloučen hráč Marek Mžik družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za hrubost.
07:18
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Jakub Kožušník, asistoval Adam Krmášek (1:2).
07:18
Hráči Orlové zvyšují svůj stav na 1:2. Autorem branky je Jakub Kožušník.
04:57
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil Vojtěch Daněk, asistoval Matyáš Pleva (1:1).
04:57
Parádní kombinace ze strany Saurians kteří srovnávají stav na 1:1. Autorem branky je Vojtěch Daněk.
04:10
Každý z týmu se snaží o nějakou akci ale zatím bez úspěšně.
01:00
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Alexandr Schneller, asistoval Petr Kantek (0:1).