1:1
1:2
- : -

1. FBK Eagles Orlová - FbC KOVO KM Frýdek-Místek 3:3
10. Josef Zbořil, 13. Adam Krmášek, 36. Josef Zbořil - 17. Martin Klieščik, 33. David Fridrich, 35. Antonín Godiš; rozhodčí: Jiří Frömmel - Jiří Večerek; vyloučení: 2:2; využití: 0:2; zásahy brankářů: Jaroslav Kunc ? - Tomáš Petr ?; po třetinách: 1:0, 1:1, 1:2;
36:00
35:49
Dámy a pánové, je to konečně tady! Petrovice využívají přesilovou hru a konečně střílí v zápase gól! Po velmi neúspěšném zápasu si alespoň ke konci spravili chuť.
35:04
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Josef Zbořil, asistoval Adam Krmášek (3:3).
35:04
Opět je vyrovnáno! Panečku, to je zápas! Nedávno vyloučený hráč Josef Zbořil důrazně, ale čistě odstavil obránce u brány a nenápadnou střelou po zemi poslal míček za záda frýdeckého strážce svatyně.
34:38
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Antonín Godiš, asistoval Lukáš Gamrot (2:3).
34:38
Frýdek se dostává do jednobrankového vedení, velmi rychle a efektivně využívají oslabení orlovského celku. Můžeme se těšit na zajímavou poslední minutu zápasu!
34:16
Timeout 1. FBK Eagles Orlová
34:16
Vyloučen hráč Josef Zbořil družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost.
32:30
Frýdek se vrátil do zápasu neustálým tlakem a napadáním orlovského celku. Zápas tedy pokračuje za vyrovnaného stavu 2:2
32:11
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil David Fridrich bez asistence (2:2).
27:12
Frýdek má tendenci vyrovnat a vyvíjí značný tlak proti svému soupeři, ale přes všechny jejich snahy zatím gól do orlovské brány nespadnul.
24:00
24:00
23:05
V posledních minutách celek Frýdku usilovně bojuje o vyrovnání, vypadá to, že v třetí třetině zápasu se diváci se ještě dočkají zajímavé podívané.
20:31
Vyloučen hráč Jan Kostka družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
19:00
Nelze říct, který tým je momentálně lepší celkem. Hra je jako na houpačce, hraje se stejně na obě strany.
16:11
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Martin Klieščik, asistoval Adam Korček (2:1).
15:30
Zdá se, že Frýdek není rozhodně s dvoubrankovým rozdílem spokojen a vyvíjí tlak na Orlovou za účelu snížení orlovského náskoku.
14:37
Vyloučen hráč Jakub Kožušník družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za blokování hokejky.
12:17
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Adam Krmášek bez asistence (2:0).
12:17
Hráč orlovského celku Adam Krmášek vstřelil gól z volného úderu, který rozehrával z půlky hřiště, balon se dostal za frýdeckého gólmana jelikož ten měl absolutně zakrytý výhled.
12:00
12:00
11:10
Frýdek zatím nijak značně neohrozil orlovskou bránu a tudíž jsou orli stálé ve vedení.
10:00
Tak nakonec gól do branky Frýdku spadnul, po rychlé rozehrávce z rohu se celek z Orlové prosazuje.
09:59
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Josef Zbořil, asistoval Jakub Kožušník (1:0).
07:30
Hra se trochu více vyrovnala, Frýdek se pomalu dostává do zápasu a Orlová ztrácí tempo.
03:45
Družstvo Eagles v přesilové hře nebylo moc aktivní a k střelení branky tedy nedošlo.
01:45
Vyloučen hráč Lukáš Gamrot družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.