1:1
2:3
0:4
- : -
branky (asistence): 12:16 Roman Sedlák (Vojtěch Beneš), 18:06 Petr Bastl, 23:05 Roman Sedlák
branky (asistence): 09:39 Filip Baťala (Adam Sláma), 14:32 Karel Čunát, 18:17 Daniel Dolejš, 19:17 Jan Hejhal (Jakub Trojáček), 28:13 Jan Hejhal (Vít Šobek), 28:19 Patrik Novotný, 28:27 Karel Čunát (Adam Sláma), 36:14 Karel Čunát (Adam Sláma)

TJ Centropen Dačice - FBC Došwich Milevsko modří 3:8
13. Roman Sedlák, 19. Petr Bastl, 24. Roman Sedlák - 10. Filip Baťala, 15. Karel Čunát, 19. Daniel Dolejš, 20. Jan Hejhal, 29. Jan Hejhal, 29. Patrik Novotný, 29. Karel Čunát, 37. Karel Čunát; rozhodčí: Martin Hrubec - Filip Trkovský; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; diváků: 35; zásahy brankářů: Matěj Veselý ? - Matěj Habart ?; po třetinách: 1:1, 2:3, 0:4;
36:14
Branku družstva FBC Došwich Milevsko modří vstřelil Karel Čunát, asistoval Adam Sláma (3:8).
28:27
28:19
Branku družstva FBC Došwich Milevsko modří vstřelil Patrik Novotný bez asistence (3:6).
28:13
Branku družstva FBC Došwich Milevsko modří vstřelil Jan Hejhal, asistoval Vít Šobek (3:5).
27:45
Vyloučen hráč Roman Sedlák družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
26:00
26:00
23:18
Vyloučen hráč Filip Baťala družstva FBC Došwich Milevsko modří na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
23:05
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Roman Sedlák bez asistence (3:4).
19:17
Branku družstva FBC Došwich Milevsko modří vstřelil Jan Hejhal, asistoval Jakub Trojáček (2:4).
18:57
Vyloučen hráč Roman Sedlák družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za blokování hokejky.
18:17
Branku družstva FBC Došwich Milevsko modří vstřelil Daniel Dolejš bez asistence (2:3).
18:06
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Petr Bastl bez asistence (2:2).
14:32
Branku družstva FBC Došwich Milevsko modří vstřelil Karel Čunát bez asistence (1:2).
13:00
13:00
12:16
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Roman Sedlák, asistoval Vojtěch Beneš (1:1).
09:39
Branku družstva FBC Došwich Milevsko modří vstřelil Filip Baťala, asistoval Adam Sláma (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Hrubec a Filip Trkovský.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Došwich Milevsko modří: brankář: Matěj Habart; hráči v poli: Vít Šobek, Jan Hejhal, Hana Kakosová, Daniel Dolejš, Jakub Trojáček
00:00
Line-up domácích TJ Centropen Dačice: brankář: Matěj Veselý; hráči v poli: Roman Sedlák, Filip Přikryl, Petr Bastl, Vojtěch Bartoň, David Novák