3:5
6:3
3:1
- : -
branky (asistence): 02:14 Jan Hejhal (Adam Sláma), 11:07 Adam Sláma (Martin Schorník), 11:37 Jan Hejhal (Daniel Dolejš), 15:08 Daniel Dolejš (Adam Sláma), 16:01 Vít Šobek (Jan Hejhal), 16:40 Adam Sláma (Karel Čunát), 22:06 Karel Čunát (Adam Sláma), 22:34 Karel Čunát (Adam Sláma), 23:01 Daniel Dolejš (Hana Kakosová), 30:30 Filip Baťala (Adam Sláma), 31:50 Daniel Dolejš, 36:15 Jakub Trojáček (Daniel Dolejš)
branky (asistence): 01:56 Ondřej Walter (Vojtěch Šanda), 03:42 Jakub Hejpetr, 08:44 Matěj Prčík (Vojtěch Šanda), 11:45 Matěj Prčík (Štěpán Slunečko), 12:59 Jan Kubeš (Vojtěch Šanda), 16:25 Vojtěch Šanda (Jakub Holan), 23:36 Jakub Hejpetr (Jan Kubeš), 25:53 Matěj Prčík, 26:54 Vojtěch Šanda

FBC Došwich Milevsko modří - FBC Sokol Písek fialový 12:9
3. Jan Hejhal, 12. Adam Sláma, 12. Jan Hejhal, 16. Daniel Dolejš, 17. Vít Šobek, 17. Adam Sláma, 23. Karel Čunát, 23. Karel Čunát, 24. Daniel Dolejš, 31. Filip Baťala, 32. Daniel Dolejš, 37. Jakub Trojáček - 2. Ondřej Walter, 4. Jakub Hejpetr, 9. Matěj Prčík, 12. Matěj Prčík, 13. Jan Kubeš, 17. Vojtěch Šanda, 24. Jakub Hejpetr, 26. Matěj Prčík, 27. Vojtěch Šanda; rozhodčí: Martin Hrubec - Filip Trkovský; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Matěj Habart ? - Nikola Kozáková ?; po třetinách: 3:5, 6:3, 3:1;
36:15
Branku družstva FBC Došwich Milevsko modří vstřelil Jakub Trojáček, asistoval Daniel Dolejš (12:9).
32:36
Vyloučen hráč Jakub Holan družstva FBC Sokol Písek fialový na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
31:50
Branku družstva FBC Došwich Milevsko modří vstřelil Daniel Dolejš bez asistence (11:9).
30:30
Branku družstva FBC Došwich Milevsko modří vstřelil Filip Baťala, asistoval Adam Sláma (10:9).
26:54
Timeout FBC Sokol Písek fialový
26:54
Branku družstva FBC Sokol Písek fialový vstřelil Vojtěch Šanda bez asistence (9:9).
26:00
26:00
25:53
Branku družstva FBC Sokol Písek fialový vstřelil Matěj Prčík bez asistence (9:8).
23:36
Branku družstva FBC Sokol Písek fialový vstřelil Jakub Hejpetr, asistoval Jan Kubeš (9:7).
23:01
Branku družstva FBC Došwich Milevsko modří vstřelil Daniel Dolejš, asistoval Hana Kakosová (9:6).
22:34
Branku družstva FBC Došwich Milevsko modří vstřelil Karel Čunát, asistoval Adam Sláma (8:6).
22:06
19:13
Vyloučen hráč Vojtěch Šanda družstva FBC Sokol Písek fialový na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:40
Branku družstva FBC Došwich Milevsko modří vstřelil Adam Sláma, asistoval Karel Čunát (6:6).
16:25
Branku družstva FBC Sokol Písek fialový vstřelil Vojtěch Šanda, asistoval Jakub Holan (5:6).
16:01
Branku družstva FBC Došwich Milevsko modří vstřelil Vít Šobek, asistoval Jan Hejhal (5:5).
15:48
Vyloučen hráč Jan Kubeš družstva FBC Sokol Písek fialový na 2 minuty za bránění ve hře.
15:08
Branku družstva FBC Došwich Milevsko modří vstřelil Daniel Dolejš, asistoval Adam Sláma (4:5).
13:00
13:00
12:59
Branku družstva FBC Sokol Písek fialový vstřelil Jan Kubeš, asistoval Vojtěch Šanda (3:5).
11:45
Branku družstva FBC Sokol Písek fialový vstřelil Matěj Prčík, asistoval Štěpán Slunečko (3:4).
11:37
Branku družstva FBC Došwich Milevsko modří vstřelil Jan Hejhal, asistoval Daniel Dolejš (3:3).
11:07
Branku družstva FBC Došwich Milevsko modří vstřelil Adam Sláma, asistoval Martin Schorník (2:3).
08:44
Branku družstva FBC Sokol Písek fialový vstřelil Matěj Prčík, asistoval Vojtěch Šanda (1:3).
03:42
Branku družstva FBC Sokol Písek fialový vstřelil Jakub Hejpetr bez asistence (1:2).
02:14
Branku družstva FBC Došwich Milevsko modří vstřelil Jan Hejhal, asistoval Adam Sláma (1:1).
01:56
Branku družstva FBC Sokol Písek fialový vstřelil Ondřej Walter, asistoval Vojtěch Šanda (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Hrubec a Filip Trkovský.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Sokol Písek fialový:
00:00
Line-up domácích FBC Došwich Milevsko modří: brankář: Matěj Habart; hráči v poli: Vít Šobek, Jan Hejhal, Hana Kakosová, Daniel Dolejš, Jakub Trojáček