1:3
2:3
1:2
- : -
branky (asistence): 04:09 Jan Smička (Lukáš Ondra), 20:41 Marek Judas (Jan Smička), 21:57 Jan Smička (Robert Machač), 31:01 Jan Smička (Robert Machač)
branky (asistence): 00:55 Vojtěch Maga (Martin Šafránek), 08:54 Marcel Polách (Karel Zgoda), 09:16 Vojtěch Maga (Pavel Daněk), 13:39 Martin Šafránek, 24:14 Karel Zgoda (Břetislav Chytil), 25:20 Marcel Polách (Břetislav Chytil), 27:02 Karel Zgoda (Marcel Polách), 31:54 Karel Zgoda

SK K2 Prostějov B - JAMAJKA KOJETÍN 4:8
5. Jan Smička, 21. Marek Judas, 22. Jan Smička, 32. Jan Smička - 1. Vojtěch Maga, 9. Marcel Polách, 10. Vojtěch Maga, 14. Martin Šafránek, 25. Karel Zgoda, 26. Marcel Polách, 28. Karel Zgoda, 32. Karel Zgoda; rozhodčí: Tomáš Hruška - Daniel Tichý; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Dominik Pařenica ? - Filip Kučera ?; po třetinách: 1:3, 2:3, 1:2;
39:00
31:54
Branku družstva JAMAJKA KOJETÍN vstřelil Karel Zgoda bez asistence (4:8).
31:01
Branku družstva SK K2 Prostějov B vstřelil Jan Smička, asistoval Robert Machač (4:7).
27:02
Branku družstva JAMAJKA KOJETÍN vstřelil Karel Zgoda, asistoval Marcel Polách (3:7).
26:00
26:00
25:20
Branku družstva JAMAJKA KOJETÍN vstřelil Marcel Polách, asistoval Břetislav Chytil (3:6).
24:14
Branku družstva JAMAJKA KOJETÍN vstřelil Karel Zgoda, asistoval Břetislav Chytil (3:5).
21:57
20:41
Branku družstva SK K2 Prostějov B vstřelil Marek Judas, asistoval Jan Smička (2:4).
18:56
Vyloučen hráč Lukáš Ondra družstva SK K2 Prostějov B na 2 minuty za hrubost.
16:40
Vyloučen hráč Martin Šafránek družstva JAMAJKA KOJETÍN na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
13:39
Branku družstva JAMAJKA KOJETÍN vstřelil Martin Šafránek bez asistence (1:4).
13:00
13:00
09:16
Branku družstva JAMAJKA KOJETÍN vstřelil Vojtěch Maga, asistoval Pavel Daněk (1:3).
08:54
Branku družstva JAMAJKA KOJETÍN vstřelil Marcel Polách, asistoval Karel Zgoda (1:2).
04:09
Branku družstva SK K2 Prostějov B vstřelil Jan Smička, asistoval Lukáš Ondra (1:1).
00:55
Branku družstva JAMAJKA KOJETÍN vstřelil Vojtěch Maga, asistoval Martin Šafránek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Hruška a Daniel Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů JAMAJKA KOJETÍN:
00:00
Line-up domácích SK K2 Prostějov B: brankář: Dominik Pařenica; hráči v poli: Lukáš Ondra, Jiří Jetel, Marek Judas, Robert Machač, Jan Smička