3:1
3:4
1:3
- : -
branky (asistence): 08:35 Pavel Hýbek (Marek Garreis), 10:31 Ladislav Vorel, 17:54 Tomáš Pícha (Petr Vachtl), 36:16 Ondřej Bartůšek (Miloš Vojtíšek), 38:57 Petr Tůma (Ladislav Vorel), 39:40 Miloš Vojtíšek (Ladislav Vorel), 43:35 Petr Vachtl
branky (asistence): 19:16 Jan Staněk (Kryštof Bučok), 25:54 Kryštof Bučok (Jan Králík), 33:45 Ondřej Havelka, 37:28 Lukáš Froněk (Jan Králík), 38:12 Lukáš Froněk (Václav Hejplík), 42:43 Lukáš Malý (Václav Hejplík), 43:54 Jan Králík (Jan Staněk), 53:34 Lukáš Froněk (Jan Králík)

SK Florbal Benešov - FBC Štíři Č. Budějovice 7:8
9. Pavel Hýbek, 11. Ladislav Vorel, 18. Tomáš Pícha, 37. Ondřej Bartůšek, 39. Petr Tůma, 40. Miloš Vojtíšek, 44. Petr Vachtl - 20. Jan Staněk, 26. Kryštof Bučok, 34. Ondřej Havelka, 38. Lukáš Froněk, 39. Lukáš Froněk, 43. Lukáš Malý, 44. Jan Králík, 54. Lukáš Froněk; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Lukáš Brož 29 - Radek Kulhan 30; po třetinách: 3:1, 3:4, 1:3;
60:00
58:50
Tůmova střela minula těsně branku.
58:39
Timeout SK Florbal Benešov
58:09
Hosté se snaží udržet skóre ve svůj prospěch.
53:34
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Froněk, asistoval Jan Králík (7:8).
51:20
Oba dva týmy předvádí florbal té nejvyšší úrovně.
48:11
Vyloučen hráč Jan Králík družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
46:10
Budějovický brankář vychytal Jeagerovu střelu.
45:50
Vyloučen hráč Petr Vachtl družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání.
43:54
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Králík, asistoval Jan Staněk (7:7).
43:54
Po proměněném gólu Vachtla hosté okamžitě vyrovnávají na 7:7.
43:35
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Vachtl bez asistence (7:6).
42:43
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Malý, asistoval Václav Hejplík (6:6).
42:43
Hosté využili přesilovky.
41:24
Vyloučen hráč Marek Garreis družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za špatné střídání.
40:38
Přihrávka Vachouška jen o kousek minula spoluhráčovu florbalku.
40:00
40:00
39:40
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Miloš Vojtíšek, asistoval Ladislav Vorel (6:5).
39:40
Po přihrávce Vorla na Vojtíška se skóre opět mění, teď už však ve prospěch Benešova.
38:57
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Tůma, asistoval Ladislav Vorel (5:5).
38:57
Benešov nezůstává pozadu a vrací Budějovicím úder v podobě dalšího gólu.
38:12
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Froněk, asistoval Václav Hejplík (4:5).
38:12
Hosté během minuty vstřelili dvě branky a skóre se mění na 4:5.
37:28
36:16
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Ondřej Bartůšek, asistoval Miloš Vojtíšek (4:3).
36:16
Po vybojovaném balónu Milošem Vojtíškem Bartůšek nekompromisně zavěšuje balón do soupeřovy branky.
34:16
Nedáš, dostaneš! Havelka mění skóre na 3:3.
33:45
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Havelka bez asistence (3:3).
33:42
Hýbkova střela minula branku velkým obloukem.
32:20
Golman opět podržel.
29:37
Golman týmu z Budějovic zabránil zvýšení skóre.
25:54
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Kryštof Bučok, asistoval Jan Králík (3:2).
25:54
Hosté snižují na 3:2 po dorážce pohotového Kryštofa Bučoka.
23:50
Tým z Českých Budějovic vstoupil do utkání s odhodláním změnit skóre, hra je však stále vyrovnaná.
20:00
20:00
První buly vyhrává tým z Budějovic.
20:00
19:16
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Staněk, asistoval Kryštof Bučok (3:1).
19:16
Jan Staněk zakončuje po nahrávce od Bučoka do prázdné brány.
17:54
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Tomáš Pícha, asistoval Petr Vachtl (3:0).
17:54
Petr Vachtl vytahuje míček po mantinelu a dává přesnou přihrávku Tomášovi Píchovi a ten se z první nemýlí.
16:21
Domácí mají opět hru ve své režii.
13:17
Hosté se po druhé obdržené brance snaží zvýšit tlak na domácí tým.
10:31
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Ladislav Vorel bez asistence (2:0).
10:31
Po zachycení přihrávky hostujícího týmu šel Ladislav Vorel z půlky rovnou do branky a střelou upravuje skóre na 2:0.
08:35
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Pavel Hýbek, asistoval Marek Garreis (1:0).
08:35
Po přihrávce z rohu Pavel Hýbek upravuje skóre na 1:0 pro domácí tým.
06:17
Ve velké šanci se ocitl hráč číslo 68, avšak střela nenašla svůj cíl.
04:37
Vyloučen hráč Petr Žáček družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
02:38
Po počátku utkání jsou domácí na balónu, hosté zatím vyčkávají.
00:58
První neproměněná střela kapitána Benešova.
00:01
Právě bylo zahájeno utkání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Čadek a Jan Strnad.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Radek Kulhan; hráči v poli: Tomáš Brožek, Václav Hejplík, Lukáš Froněk, Lukáš Malý, Michal Matějček
00:00
Line-up domácích SK Florbal Benešov: brankář: Lukáš Brož; hráči v poli: Miloš Vojtíšek, David Lukáš, Ladislav Vorel, Petr Tůma, Petr Vachtl