1:1
0:3
3:1
- : -
branky (asistence): 06:08 Martin Pova (Michal Talacko), 35:51 Tomáš Cink (Martin Pova), 39:30 Lukáš Chramosta (Michal Talacko), 40:40 Dominik Čech (Michal Talacko)
branky (asistence): 09:53 Lukáš Horák (Lukáš Horák), 21:14 Lukáš Horák, 21:50 Lukáš Dvořáček (Lukáš Horák), 28:11 Miloš Němec (Lukáš Horák), 30:11 Miloslav Klepač (Matěj Dvořáček)

Sokol Slovan Pardubice C - ŽSK Třemošnice 4:5
7. Martin Pova, 36. Tomáš Cink, 40. Lukáš Chramosta, 41. Dominik Čech - 10. Lukáš Horák, 22. Lukáš Horák, 22. Lukáš Dvořáček, 29. Miloš Němec, 31. Miloslav Klepač; rozhodčí: Martin Preclík - David Růžička; vyloučení: 0:4; využití: 2:0; diváků: 3; zásahy brankářů: Evžen Vokál 15 - Filip Wymer 25; po třetinách: 1:1, 0:3, 3:1;
45:00
40:40
Branku družstva Sokol Slovan Pardubice C vstřelil Dominik Čech, asistoval Michal Talacko (4:5).
39:30
Branku družstva Sokol Slovan Pardubice C vstřelil Lukáš Chramosta, asistoval Michal Talacko (3:5).
38:38
Vyloučen hráč Lukáš Horák družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za bránění ve hře.
35:51
Branku družstva Sokol Slovan Pardubice C vstřelil Tomáš Cink, asistoval Martin Pova (2:5).
34:04
Vyloučen hráč Lukáš Dvořáček družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za nesportovní chování.
30:35
Vyloučen hráč Zdeněk Jelínek družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za blokování hokejky.
30:11
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Miloslav Klepač, asistoval Matěj Dvořáček (1:5).
30:00
30:00
28:11
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Miloš Němec, asistoval Lukáš Horák (1:4).
21:50
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Lukáš Dvořáček, asistoval Lukáš Horák (1:3).
21:14
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Lukáš Horák bez asistence (1:2).
15:00
15:00
09:53
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Lukáš Horák, asistoval Lukáš Horák (1:1).
06:08
Branku družstva Sokol Slovan Pardubice C vstřelil Martin Pova, asistoval Michal Talacko (1:0).
04:11
Vyloučen hráč Zdeněk Petr družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Preclík a David Růžička.
00:00
00:00
Line-up hostů ŽSK Třemošnice: brankář: Filip Wymer; hráči v poli: Miloš Němec, Zdeněk Jelínek, Zdeněk Petr, Matěj Dvořáček, Miloslav Klepač
00:00
Line-up domácích Sokol Slovan Pardubice C : brankář: Evžen Vokál; hráči v poli: Michal Talacko, František Traxler, Tomáš Cink, Martin Pova, Tomáš Jirsa