6:0
6:0
- : -

FBC Sokol Písek fialový - FBC Sokol Písek bílý 13:1
9. Patrik Pekárek, 15. Dominik Suchan, 15. Jakub Hladík, 17. Vojtěch Šanda, 17. Dominik Suchan, 21. Štěpán Slunečko, 25. Štěpán Slunečko, 32. Jakub Hladík, 35. Ondřej Šareš, 36. Vojtěch Šanda, 36. Jakub Hladík, 36. Ondřej Slaba, 38. Vojtěch Šanda - 9. David Míka; rozhodčí: Jan Jeřábek - Lukáš Teska; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Nikola Kozáková ? - Jakub Štěpán ?; po třetinách: 1:1, 6:0, 6:0;
37:42
Branku družstva FBC Sokol Písek fialový vstřelil Vojtěch Šanda, asistoval Štěpán Slunečko (13:1).
36:09
Trestné střílení družstva FBC Sokol Písek fialový neproměnil Vojtěch Šanda.
35:28
Branku družstva FBC Sokol Písek fialový vstřelil Ondřej Slaba, asistoval Ondřej Walter (12:1).
35:11
Branku družstva FBC Sokol Písek fialový vstřelil Jakub Hladík bez asistence (11:1).
35:05
34:05
Branku družstva FBC Sokol Písek fialový vstřelil Ondřej Šareš, asistoval Dominik Suchan (9:1).
31:32
Branku družstva FBC Sokol Písek fialový vstřelil Jakub Hladík, asistoval Dominik Suchan (8:1).
26:00
26:00
25:00
Nikča Kozáková přivodila infarkt celé hale.
24:17
Branku družstva FBC Sokol Písek fialový vstřelil Štěpán Slunečko, asistoval Dominik Suchan (7:1).
22:32
Vyloučen hráč Vojtěch Šanda družstva FBC Sokol Písek fialový na 2 minuty za blokování hokejky.
20:10
Branku družstva FBC Sokol Písek fialový vstřelil Štěpán Slunečko, asistoval Ondřej Slaba (6:1).
17:00
Lepší taktiku zvolil trenér fialového týmu.
16:24
Branku družstva FBC Sokol Písek fialový vstřelil Dominik Suchan, asistoval Ondřej Šareš (5:1).
16:10
Branku družstva FBC Sokol Písek fialový vstřelil Vojtěch Šanda bez asistence (4:1).
14:45
14:15
Branku družstva FBC Sokol Písek fialový vstřelil Dominik Suchan, asistoval Ondřej Slaba (2:1).
13:00
13:00
12:59
Souboj probíhá nejen na hřišti, ale i na střídačkách mezi trenéry.
09:00
"Jakub Štěpán chytá jako Bůh" To jsou slova gólmana píseckého Áčka Veselky.
08:12
Branku družstva FBC Sokol Písek bílý vstřelil David Míka bez asistence (1:1).
08:12
David Míka přeběhl přes celé hřiště a vstřelil gól, který jsem bohužel neviděla. Prý byl dobrej.
08:00
Branku družstva FBC Sokol Písek fialový vstřelil Patrik Pekárek, asistoval Štěpán Slunečko (1:0).