3:1
2:0
4:1
- : -
branky (asistence): 01:47 Kateřina Vachudová (Petra Šebestová), 07:49 Kateřina Kovaříková (Eliška Trojánková), 15:42 Kateřina Kovaříková (Eliška Chudá), 31:51 Petra Šebestová (Kateřina Vachudová), 33:01 Kateřina Kovaříková (Eliška Chudá), 43:22 Kateřina Kovaříková (Eliška Trojánková), 48:33 Vendula Beránková (Petra Šebestová), 58:01 Barbora Paletářová (Eliška Trojánková), 59:28 Anna Marešová (Barbora Paletářová)
branky (asistence): 07:17 Vanessa Rebecca Keprtová, 58:32 Kristýna Lechnerová (Nela Havlínová)

Ivanti Tigers Jižní Město - VŠO FLORBAL CHODOV 9:2
2. Kateřina Vachudová, 8. Kateřina Kovaříková, 16. Kateřina Kovaříková, 32. Petra Šebestová, 34. Kateřina Kovaříková, 44. Kateřina Kovaříková, 49. Vendula Beránková, 59. Barbora Paletářová, 60. Anna Marešová - 8. Vanessa Rebecca Keprtová, 59. Kristýna Lechnerová; rozhodčí: Petr Bína - Jaroslav Verner; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Adéla Malkusová 12 - Terezie Květoňová 16; po třetinách: 3:1, 2:0, 4:1;
60:00
Střely po třetí třetině 6 - 5.
60:00
Střely celkem: Tigers 25 - Chodov 14.
60:00
Komentář trenéra domacích L.Vachudy: Druhý těžký zápas o tomto víkendu, zápas neměl potřebné tempo ale 6 bodů po víkendu je super. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenérky hostí: M.Marešové: Dnešní soupeř nás vytrestal a vykoupal v chybách,které si zdůrazňujeme již několik zápasů, v kterých nám procházely.Díky za nastavené zrcadlo.Zapracujeme na tom.
60:00
59:28
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Anna Marešová, asistoval Barbora Paletářová (9:2).
59:28
Půl minuty před koncem se ještě prosazuje Anna Marešová.
58:32
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Kristýna Lechnerová, asistoval Nela Havlínová (8:2).
58:32
Rychlá odpověď Chodova. Lechnerová snižuje vedení na 8:2.
58:01
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Barbora Paletářová, asistoval Eliška Trojánková (8:1).
58:01
Paletářová se prosazuje svou střelou z obrany a zvyšuje skóre dvě minuty před koncem.
54:18
Tigers nedokázaly využít ani třetí přesilovku v tomto utkání.
53:14
Beránková nepovedenou přihrávkou trefila hráčku hostí, která se tak dostala až ke střele.
52:18
Vyloučen hráč Barbora Klinerová družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:41
Tigers si udržuje balónek na svých hokejkách.
48:33
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Vendula Beránková, asistoval Petra Šebestová (7:1).
47:32
Beránková zabránila rychlému protiútoku chodovské hráčky.
46:47
Chodov začíná zbytečně faulovat.
45:28
Tři rychlé střely na branku Tiger. Malkusová však nepustila míček za svá záda.
43:22
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Kovaříková, asistoval Eliška Trojánková (6:1).
43:22
Rychlý protiútok domácích. Svým čtvrtým gólem zvyšuje Kovaříková vedení na 6:1.
42:13
Chodovská hráčkavytlačila Andrlovou přes mantinel rovnou na střídačku.
37:54
Vyloučen hráč Barbora Klinerová družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za špatné střídání.
36:05
Tečovaná střela Marešové končí za mantinelem.
33:01
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Kovaříková, asistoval Eliška Chudá (5:1).
31:51
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Petra Šebestová, asistoval Kateřina Vachudová (4:1).
31:51
Vyražený balónek po střele Vachudové zpracovala Šebestová. Klidnou střelou po zemi tak zvyšuje vedení.
27:36
Zlatníková si vykoupala napadající tři hráčky a dostává míček do útoku.
27:14
Paletářová opět zachraňuje situaci v obraně.
25:22
Šebestová nahrává přes střed Vachudové, ta střílí, bohužel bez úspěchu.
21:26
Malkusová úspěšně chytá všechny střely Chodova.
20:47
Chodov napadá, získává míček a snaží se ho dostat za brankovou čáru domácích.
20:00
20:00
Střely po první třetině 11 - 6.
20:00
19:48
Trojánková proběhla s míčkem přes celé hřiště. Gólmanka hostí nepustila balonek za svá záda.
15:42
15:42
Krásná akce Trojánková - Chudá - Kovsříková končí gólem do odkryté branky.
14:16
Hráčky Tigers nedokázaly využít přesilovku.
12:56
Chodov se i v oslabení dostává do útoku.
12:16
Vyloučen hráč Anna Fricová družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
08:32
Vachudová střílí pouze do postranní tyče.
07:49
07:49
Rychlá odpověď domácích. Kovaříková opět posílá Tigers do vedení.
07:17
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Vanessa Rebecca Keprtová bez asistence (1:1).
07:17
Tým Chodova dokázal míček dotlačit za záda Malkusové a vyrovná stav utkání.
06:18
Lechnerová posílá svým zákrokem Řezáčovou za mantinel.
05:12
Rozehrávku v rohu hostí Tiger nedokázaly využít.
02:36
Sekanici před brankou Tiger zachránila Řezáčová a jde do útoku spolu s Balejovou.
01:47
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Vachudová, asistoval Petra Šebestová (1:0).
01:47
Střelou do odkryté branky posílá do vedení domácí tým Kateřina Vachudová.
00:01
Úvodní buly vyhrál tým Chodova.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Bína a Jaroslav Verner.
00:00
00:00
Line-up hostů VŠO FLORBAL CHODOV: brankář: Terezie Květoňová; hráči v poli: Kristýna Kellovská, Karolína Kellovská, Marie Havlíčková, Anna Fricová, Vanessa Rebecca Keprtová
00:00
Line-up domácích Ivanti Tigers Jižní Město: brankář: Adéla Malkusová; hráči v poli: Barbora Paletářová, Eliška Trojánková, Eliška Chudá, Anna Marešová, Kateřina Kovaříková