2:2
1:1
0:3
- : -
branky (asistence): 05:01 Daniel Havlíček, 14:10 Tomáš Zavacký, 29:29 Vojtěch Press (Martin Tomanec)
branky (asistence): 05:39 Michal Sládek, 14:33 Josef Adamík (Petr Kuška), 21:20 Petr Kukačka (Tomáš Spurný), 37:36 Václav Cihla (Robert Keil), 39:36 Robert Keil (Tomáš Spurný), 40:39 Václav Cihla (Josef Adamík)

Florbal TJ Kobylisy B - FBC Texas Longhorns 3:6
6. Daniel Havlíček, 15. Tomáš Zavacký, 30. Vojtěch Press - 6. Michal Sládek, 15. Josef Adamík, 22. Petr Kukačka, 38. Václav Cihla, 40. Robert Keil, 41. Václav Cihla; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jiří Kraml ? - Martin Šimůnek ?; po třetinách: 2:2, 1:1, 0:3;
45:00
40:39
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Václav Cihla, asistoval Josef Adamík (3:6).
40:13
Trestné střílení družstva Florbal TJ Kobylisy B neproměnil Vojtěch Švara.
39:46
Vyloučen hráč Tomáš Zavacký družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:36
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Robert Keil, asistoval Tomáš Spurný (3:5).
37:36
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Václav Cihla, asistoval Robert Keil (3:4).
35:09
Vyloučen hráč David Mühlbach družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:29
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil Vojtěch Press, asistoval Martin Tomanec (3:3).
21:20
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Petr Kukačka, asistoval Tomáš Spurný (2:3).
15:00
15:00
14:33
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Josef Adamík, asistoval Petr Kuška (2:2).
14:10
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil Tomáš Zavacký bez asistence (2:1).
05:39
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Michal Sládek bez asistence (1:1).
05:01
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil Daniel Havlíček bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Benačan a Patrik Šaroch.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Texas Longhorns: brankář: Martin Šimůnek; hráči v poli: Jiří Petr, Michal Sládek, David Musil, Ladislav Hrma, Martin Vichnar
00:00
Line-up domácích Florbal TJ Kobylisy B: brankář: Jiří Kraml; hráči v poli: Vojtěch Press, Martin Tomanec, Lukáš Fiala, Daniel Havlíček, Petr Wagner