1:1
1:1
1:2
- : -
branky (asistence): 02:13 Filip Sedmera (Adam Navrátil), 28:40 Tomáš Havelka (Filip Sedmera), 30:54 Filip Sedmera (Adam Navrátil)
branky (asistence): 14:28 Tomáš Janek (Vít Buzek), 29:42 Tomáš Janek (Jakub Kostelník), 41:18 Jiří Purmenský (Tomáš Hrubý), 42:25 Jiří Šimek (Daniel Žabenský)

FBC Mohelnice - FBC Vikings Kopřivnice 3:4
3. Filip Sedmera, 29. Tomáš Havelka, 31. Filip Sedmera - 15. Tomáš Janek, 30. Tomáš Janek, 42. Jiří Purmenský, 43. Jiří Šimek; rozhodčí: Petr Molek - Karel Pavelka; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Hampl 2, Jan Hampl 3, Jan Hampl 3 - Jan Bartoň 3, Jan Bartoň 6, Jan Bartoň 4; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:2;
45:00
44:37
Timeout FBC Mohelnice
44:07
Timeout FBC Vikings Kopřivnice
43:07
Vyloučen hráč Daniel Žabenský družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za bránění ve hře.
43:00
Zápas konečně nabírá obrátky
42:25
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jiří Šimek, asistoval Daniel Žabenský (3:4).
41:18
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jiří Purmenský, asistoval Tomáš Hrubý (3:3).
38:00
Zdravíme Tomáše Pudila z Mohelnice
30:54
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Filip Sedmera, asistoval Adam Navrátil (3:2).
30:00
30:00
29:42
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Tomáš Janek, asistoval Jakub Kostelník (2:2).
28:40
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Tomáš Havelka, asistoval Filip Sedmera (2:1).
23:37
Na hřišti se toho moc neděje
15:00
15:00
14:28
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Tomáš Janek, asistoval Vít Buzek (1:1).
14:28
Kopřivnice po krásné akci srovnává skóre
07:25
Vyloučen hráč Maxián Přikryl družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hrubost.
04:10
Mohelnický Heller po dobrém průniku těsně míjí bránu
02:13
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Molek a Karel Pavelka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Jan Bartoň; hráči v poli: Daniel Žabenský, Jiří Šimek, Jakub Kostelník, Jiří Purmenský, Vojtěch Žáček
00:00
Line-up domácích FBC Mohelnice: brankář: Jan Hampl; hráči v poli: Filip Heller, Adam Navrátil, Filip Sedmera, Tomáš Havelka, Adam Heidenreich