3:1
5:0
3:1
- : -
branky (asistence): 05:16 Aleš Skok (Jan Novotný), 08:02 Tomáš Kolík (Aleš Skok), 11:46 Hynek Štencl (Jan Novotný), 17:23 Tomáš Kolík (Jakub Krechter), 20:35 Jan Zeman, 21:49 Jan Zeman (Tomáš Douda), 29:56 Aleš Skok (Martin Řehout), 29:59 Jan Zeman, 36:07 Miroslav Joza (Hynek Štencl), 44:18 Tomáš Douda (Jan Zeman), 44:22 Miroslav Joza (Martin Řehout)
branky (asistence): 02:11 Martin Jošt (Tomáš Alexa), 33:07 Václav Hejpetr (Tomáš Vágner)

FA Č. Budějovice B - FBC Došwich Milevsko B 11:2
6. Aleš Skok, 9. Tomáš Kolík, 12. Hynek Štencl, 18. Tomáš Kolík, 21. Jan Zeman, 22. Jan Zeman, 30. Aleš Skok, 30. Jan Zeman, 37. Miroslav Joza, 45. Tomáš Douda, 45. Miroslav Joza - 3. Martin Jošt, 34. Václav Hejpetr; rozhodčí: Martin Draxler - Jan Koutník; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Jan Bigas ? - Vladimír Šimák ?; po třetinách: 3:1, 5:0, 3:1;
45:00
44:22
Branku družstva FA Č. Budějovice B vstřelil Miroslav Joza, asistoval Martin Řehout (11:2).
44:18
Branku družstva FA Č. Budějovice B vstřelil Tomáš Douda, asistoval Jan Zeman (10:2).
36:07
Branku družstva FA Č. Budějovice B vstřelil Miroslav Joza, asistoval Hynek Štencl (9:2).
33:07
Branku družstva FBC Došwich Milevsko B vstřelil Václav Hejpetr, asistoval Tomáš Vágner (8:2).
30:00
30:00
29:59
Branku družstva FA Č. Budějovice B vstřelil Jan Zeman bez asistence (8:1).
29:56
Branku družstva FA Č. Budějovice B vstřelil Aleš Skok, asistoval Martin Řehout (7:1).
21:49
Branku družstva FA Č. Budějovice B vstřelil Jan Zeman, asistoval Tomáš Douda (6:1).
21:40
Vyloučen hráč Tomáš Alexa družstva FBC Došwich Milevsko B na 2 minuty za bránění ve hře.
20:35
Branku družstva FA Č. Budějovice B vstřelil Jan Zeman bez asistence (5:1).
17:23
Branku družstva FA Č. Budějovice B vstřelil Tomáš Kolík, asistoval Jakub Krechter (4:1).
15:00
15:00
12:26
Vyloučen hráč Tomáš Douda družstva FA Č. Budějovice B na 2 minuty za blokování hokejky.
11:46
Branku družstva FA Č. Budějovice B vstřelil Hynek Štencl, asistoval Jan Novotný (3:1).
11:12
Vyloučen hráč Jiří Kaštánek družstva FBC Došwich Milevsko B na 2 minuty za sekání.
08:49
Vyloučen hráč Jiří Kaštánek družstva FBC Došwich Milevsko B na 2 minuty za blokování hokejky.
08:02
Branku družstva FA Č. Budějovice B vstřelil Tomáš Kolík, asistoval Aleš Skok (2:1).
05:16
Branku družstva FA Č. Budějovice B vstřelil Aleš Skok, asistoval Jan Novotný (1:1).
02:11
Branku družstva FBC Došwich Milevsko B vstřelil Martin Jošt, asistoval Tomáš Alexa (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Draxler a Jan Koutník.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Došwich Milevsko B:
00:00
Line-up domácích FA Č. Budějovice B: brankář: Jan Bigas; hráči v poli: Jan Zeman, Hynek Štencl, Tomáš Douda, Michal Mejdrech, Miroslav Joza