2:0
1:1
0:2
- : -
branky (asistence): 12:44 Martin Zabilka (Martin Pompe), 14:36 Kamil Król (Martin Pompe), 27:16 Jiří Ševčík (Dmitriy Buzulukov)
branky (asistence): 19:10 Jaroslav Doležal (Václav Hrdina), 33:36 Radek Sýkora (Lukáš Kurz), 39:20 Radek Sýkora (Lukáš Kurz)

FBC Frymburk - FBC Dynamo Strakonice 3:3
13. Martin Zabilka, 15. Kamil Król, 28. Jiří Ševčík - 20. Jaroslav Doležal, 34. Radek Sýkora, 40. Radek Sýkora; rozhodčí: Petr Holeček - Miroslav Janošťák; vyloučení: 0:4; využití: 1:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Antonín Nedoma ? - Tomáš Prokopius ?; po třetinách: 2:0, 1:1, 0:2;
39:20
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil Radek Sýkora, asistoval Lukáš Kurz (3:3).
35:00
Vyloučen hráč Petr Stropnický družstva FBC Dynamo Strakonice na 2 minuty za bránění ve hře.
33:36
30:00
30:00
27:16
Branku družstva FBC Frymburk vstřelil Jiří Ševčík, asistoval Dmitriy Buzulukov (3:1).
21:24
emotivní projevy domácích fanynek hodnotíme velice kladně, Jedná se o velice vypjaté utkání.
19:10
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil Jaroslav Doležal, asistoval Václav Hrdina (2:1).
15:00
15:00
14:36
Branku družstva FBC Frymburk vstřelil Kamil Król, asistoval Martin Pompe (2:0).
14:32
Vyloučen hráč Lukáš Kurz družstva FBC Dynamo Strakonice na 2 minuty za sekání.
13:39
Vyloučen hráč Václav Hrdina družstva FBC Dynamo Strakonice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
12:44
Branku družstva FBC Frymburk vstřelil Martin Zabilka, asistoval Martin Pompe (1:0).
10:42
Vyloučen hráč Radek Sýkora družstva FBC Dynamo Strakonice na 2 minuty za hra na zemi.