2:3
2:1
4:0
- : -
branky (asistence): 04:18 Martin Němeček (Jiří Drčka), 13:09 David Krychtálek (Jaroslav Skopal), 21:38 Ivo Grepl, 29:03 David Krychtálek (Jiří Drčka), 31:40 David Krychtálek (Tomáš Zapletal), 33:53 Jiří Drčka (Jan Ježek), 44:49 David Krychtálek (Jan Ježek), 44:57 David Krychtálek (Ivo Grepl)
branky (asistence): 02:34 Jan Janečko (Jakub Mádr), 07:57 Jakub Horák (Štěpán Novák), 13:57 Jiří Šesták (Štěpán Novák), 18:38 Vojtěch Přecechtěl (Matěj Kvapil)

TJ Sokol Kostelec na Hané - HK - Fbc Šternberk 8:4
5. Martin Němeček, 14. David Krychtálek, 22. Ivo Grepl, 30. David Krychtálek, 32. David Krychtálek, 34. Jiří Drčka, 45. David Krychtálek, 45. David Krychtálek - 3. Jan Janečko, 8. Jakub Horák, 14. Jiří Šesták, 19. Vojtěch Přecechtěl; rozhodčí: Václav Killar - Zdeněk Cholek; vyloučení: 3:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Martin Blaha ?, Martin Blaha ?, Martin Blaha ? - Adam Kupka ?, Adam Kupka ?, Adam Kupka ?; po třetinách: 2:3, 2:1, 4:0;
45:00
44:57
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK vstřelil David Krychtálek, asistoval Ivo Grepl (8:4).
44:49
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK vstřelil David Krychtálek, asistoval Jan Ježek (7:4).
44:27
Vyloučen hráč Tomáš Zapletal družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK na 2 minuty za blokování hokejky.
43:45
Gólman Kostelce Blažek svými zákroky v posledních minutách utkání drží svůj tým.
40:20
Timeout Fbc Šternberk
35:49
Vyloučen hráč David Krychtálek družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK na 2 minuty za blokování hokejky.
34:10
Zraněný hráč týmu FBC Šternberk s číslem 5 Roman Fiala.
33:53
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK vstřelil Jiří Drčka, asistoval Jan Ježek (6:4).
32:39
Vyloučen hráč Jan Janečko družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za sekání.
31:40
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK vstřelil David Krychtálek, asistoval Tomáš Zapletal (5:4).
30:00
30:00
29:03
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK vstřelil David Krychtálek, asistoval Jiří Drčka (4:4).
21:38
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK vstřelil Ivo Grepl bez asistence (3:4).
19:38
Vyloučen hráč Martin Stryk družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za špatné střídání.
18:38
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil Vojtěch Přecechtěl, asistoval Matěj Kvapil (2:4).
15:00
15:00
13:57
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil Jiří Šesták, asistoval Štěpán Novák (2:3).
13:09
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK vstřelil David Krychtálek, asistoval Jaroslav Skopal (2:2).
07:57
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil Jakub Horák, asistoval Štěpán Novák (1:2).
04:42
Vyloučen hráč David Krychtálek družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK na 2 minuty za sekání.
04:18
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK vstřelil Martin Němeček, asistoval Jiří Drčka (1:1).
02:34
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil Jan Janečko, asistoval Jakub Mádr (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Zdeněk Cholek.
00:00
00:00
Line-up hostů Fbc Šternberk: brankář: Adam Kupka; hráči v poli: Matyáš Adámek, Jiří Šesták, Vojtěch Přecechtěl, Matěj Kvapil, Kristián Dufek