2:1
0:2
5:2
- : -
branky (asistence): 01:17 Dan Panáček (Martin Adamec), 07:15 Lukáš Bartík (Dušan Pícha), 27:16 Martin Adamec (Dan Panáček), 27:22 Lukáš Bartík (Ondřej Polách), 32:26 Lukáš Bartík (Dušan Pícha), 34:12 Michal Karban (Lukáš Bartík), 35:44 Lukáš Bartík
branky (asistence): 10:00 Jaroslav Klečka (Jakub Lid), 14:38 Vít Watroba (Jakub Lid), 15:18 Vít Watroba (Jakub Lid), 32:42 Jakub Lid (Vít Watroba), 33:18 Radim Lichnovský (Petr Macík)

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B - SKP Nový Jičín - FBK Frenštát 7:5
2. Dan Panáček, 8. Lukáš Bartík, 28. Martin Adamec, 28. Lukáš Bartík, 33. Lukáš Bartík, 35. Michal Karban, 36. Lukáš Bartík - 11. Jaroslav Klečka, 15. Vít Watroba, 16. Vít Watroba, 33. Jakub Lid, 34. Radim Lichnovský; rozhodčí: Martin Cieslar - Dominik Pustówka; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Eliáš ? - Jaromír Ivan ?; po třetinách: 2:1, 0:2, 5:2;
36:00
35:44
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B vstřelil Lukáš Bartík bez asistence (7:5).
34:12
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B vstřelil Michal Karban, asistoval Lukáš Bartík (6:5).
33:18
Branku družstva SKP Nový Jičín - FBK Frenštát vstřelil Radim Lichnovský, asistoval Petr Macík (5:5).
32:42
Branku družstva SKP Nový Jičín - FBK Frenštát vstřelil Jakub Lid, asistoval Vít Watroba (5:4).
32:26
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B vstřelil Lukáš Bartík, asistoval Dušan Pícha (5:3).
27:22
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B vstřelil Lukáš Bartík, asistoval Ondřej Polách (4:3).
27:16
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B vstřelil Martin Adamec, asistoval Dan Panáček (3:3).
24:00
24:00
23:17
Vyloučen hráč Ondřej Polách družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B na 2 minuty za sekání.
19:12
Vyloučen hráč Martin Ondryáš družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B na 2 minuty za špatné střídání.
15:18
Branku družstva SKP Nový Jičín - FBK Frenštát vstřelil Vít Watroba, asistoval Jakub Lid (2:3).
14:38
12:00
12:00
10:48
Vyloučen hráč Dušan Pícha družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B na 2 minuty za špatné střídání.
10:00
Branku družstva SKP Nový Jičín - FBK Frenštát vstřelil Jaroslav Klečka, asistoval Jakub Lid (2:1).
07:15
01:17
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B vstřelil Dan Panáček, asistoval Martin Adamec (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Cieslar a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů SKP Nový Jičín - FBK Frenštát: brankář: Jaromír Ivan; hráči v poli: Jiří Strnadel, Marek Petr, Vít Watroba, Jan Macháč