3:3
2:1
0:0

Snipers Třebíč B - TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons 7:8pn
1. Adam Benáček, 3. Matěj Kuželka, 31. Adam Benáček, 35. David Salák, 38. Adam Benáček, 57. Vojtěch Maca, 59. Michal Kelbler - 3. Dušan Čapek, 16. Patrik Kučera, 20. Lukáš Zelenka, 22. Josef Žáček, 33. Dominik Suchý, 36. Šimon Ledvinka, 50. Ondřej Zmrhal, N Ondřej Lupač; rozhodčí: Pavel Urbánek - Jan Koten; vyloučení: 2 + David Salák OS:2; využití: 1:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Jaroslav Kučera 27 - Tomáš Hlava 25; po třetinách: 2:3, 3:3, 2:1, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons hráč Ondřej Lupač a vstřelil rozhodující gól (7:8).

Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč B hráč Jakub Diviš , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons hráč Lukáš Zelenka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč B hráč Adam Benáček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons hráč Lukáš Zelenka a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč B hráč Jakub Diviš a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons hráč Šimon Ledvinka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč B hráč Martin Švanda , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons hráč Ondřej Lupač , ale gól nevstřelil.

65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
64:59
Komentář trenéra domácích: Děkujeme soupeřům za slušný zápas. Vyrovnaný zápas rozhodli nájezdy. Hosté proměnili o jeden více proto zvítězili.
64:59
Komentář trenéra hostů: Krásné utkání, plné pohledných a rychlých akcí. Děkujeme všem. :-)
63:40
Třebíč už dvakrát trefila konstrukci branky.
62:20
Domácí golman podržel svůj tým.
61:53
Hosté v plném počtu.
61:10
Třebíč v početní výhoze by měla něco vymyslet.
59:53
Vyloučen hráč Patrik Kučera družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za hra rukou.
58:03
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Michal Kelbler, asistoval David Salák (7:7).
58:00
Probíhají poslední 2 minuty ve 3. třetině.
57:14
Hostující hráč po přerušení hry odhodil míček, rozhodčí jsou v klidu a nic neřeší.
56:53
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Vojtěch Maca bez asistence (6:7).
56:00
Vyloučen hráč Ondřej Lupač družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:35
Timeout Snipers Třebíč B
53:00
Třebíč se snaží vyrovnat, hráči z H. Brodu ale blokují střely.
50:30
Jeden nejmenovaný hráč z Třebíče neustále řve a nadává na svoje spoluhráče.
49:19
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Ondřej Zmrhal, asistoval Dominik Suchý (5:7).
48:20
Kelbler Michal po souboji v rohu spadl na mantinel který spadl a uvelebil se na něm.
47:00
Třebíč se s obtížemi dostal na útočnou polovinu, poté ale velmi rychle ztratili míček.
45:00
Hosté v přečíslení, golman podržel svůj tým
44:00
Třebíč kombinuje na útočné polovině, míří ale vedle branky.
42:00
Třebíčský hráč netrefil branku, ale trefil rozhodčího do hlavy.
41:00
Po zblokované střele hosté získali míček a v klidu vystřídali.
37:41
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Adam Benáček, asistoval Matěj Kuželka (5:6).
35:07
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Šimon Ledvinka, asistoval Ondřej Lupač (4:6).
34:53
Vyloučen hráč David Salák družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za nesportovní chování.
34:53
Vyloučen hráč David Salák družstva Snipers Třebíč B - osobní trest.
34:24
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil David Salák, asistoval Jakub Diviš (4:5).
34:23
Domácí také zatlačili soupeře a vstřelili branku.
32:38
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Dominik Suchý, asistoval Jakub Mareš (3:5).
32:37
Hosté tlačí Třebíč a střílí branku!
30:34
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Adam Benáček, asistoval David Salák (3:4).
29:30
Hostující golman předvedl velmi dobrý zákrok, míček v leže vyrazil nad branku.
28:20
Domácí v této třetině je velmi neaktivní ve střelách, zatím za tuto třetinu vystřelili pouze jednou.
27:29
Domácí v plném počtu.
26:00
Třebíč ušetříla pár vteřinek, dvakrát se dostali v oslabení do útoku.
25:29
Vyloučen hráč Josef Pařízek družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za sekání.
24:00
Třebíč se snaží dostat na útočnou polovinu, kombinují zatím jen obránci za svojí brankou.
22:00
Domácí v protiútoku nevymysleli nic, ztratili míček a H.Brod uklidnil hru.
21:44
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Josef Žáček, asistoval Dominik Suchý (2:4).
19:33
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Lukáš Zelenka, asistoval Patrik Kučera (2:3).
19:00
Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
17:30
Třebíč chce jít opět do vedení, soupeře tlačí ale střely jdou mimo branku.
15:38
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Patrik Kučera, asistoval Dušan Čapek (2:2).
15:37
A je vyrovnáno!!!
14:00
Třebíč hraje na rychlé protiútoky a na přečíslení. obrana je zatím celkem bezchybná.
11:20
Jde vidět, že hostující tým H.Brod chce vyrovnat, tlačí se do zakončení.
09:30
Tentokrát na druhé straně zamkli hosté Snipery, míček ztratili po souboji v rohu hříště.
08:10
Domácí Snipeři zatlačili soupeře a vytvořili si dobré šance, střely golman vychytal.
06:20
Po pokažené rozehry v rohu hřiště se hosté dostali k míčku a byli v přečíslení 3 na dva, hosté přečíslení nevyužili.
04:50
Po dlouhém dobývání útočných polovin hřiště obou týmů se hosté dostali k zajímavé střele, golman chytil.
03:00
Domácí se snaží dostat na útočnou polovinu, hostující obrana je ale v pozoru.
02:18
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Matěj Kuželka bez asistence (2:1).
02:11
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Dušan Čapek, asistoval Lukáš Zelenka (1:1).
01:10
Ledvinka Šimon střílem do poloprázdné branky, dorážku bohužel netrefil a míčku se zmocnili domácí.
00:10
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Adam Benáček bez asistence (1:0).
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Urbánek a Jan Koten.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Tomáš Hlava; hráči v poli: Ondřej Lupač, Jaromír Čermák, Šimon Ledvinka, Jakub Mareš, Dušan Čapek
00:00
Line-up domácích Snipers Třebíč B: brankář: Jaroslav Kučera; hráči v poli: Jakub Diviš, Adam Benáček, Vojtěch Maca, David Salák, Michal Kelbler