- : -
FBK Jeseník
FBK Jeseník
branky (asistence): 30:57 Lukáš Kubáň (Tomáš Škarpa)
branky (asistence): 10:57 Antonín Harapát (Petr Březina), 11:05 Jan Mannl (Jiří Černohous), 13:24 Jakub Minář (Jakub Basler), 24:47 Jan Mannl (Tomáš Cikryt), 28:46 Jiří Černohous, 31:58 Jan Mannl (Viktor Patsch)

FBK Jeseník - FbC Asper Šumperk 1:6
31. Lukáš Kubáň - 11. Antonín Harapát, 12. Jan Mannl, 14. Jakub Minář, 25. Jan Mannl, 29. Jiří Černohous, 32. Jan Mannl; rozhodčí: Vladislav Tuček - Stanislav Kosek; vyloučení: 0:4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Patrik Vondrka ? - Jakub Černohous ?; po třetinách: 0:2, 0:1, 1:3;
36:00
35:30
Vyloučen hráč Tomáš Cikryt družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
32:33
Vyloučen hráč Antonín Harapát družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za bránění ve hře.
31:58
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jan Mannl, asistoval Viktor Patsch (1:6).
30:57
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Lukáš Kubáň, asistoval Tomáš Škarpa (1:5).
29:02
Vyloučen hráč Jakub Basler družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
28:46
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Černohous bez asistence (0:5).
24:47
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jan Mannl, asistoval Tomáš Cikryt (0:4).
24:00
24:00
13:24
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jakub Minář, asistoval Jakub Basler (0:3).
12:00
12:00
11:05
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jan Mannl, asistoval Jiří Černohous (0:2).
10:57
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Antonín Harapát, asistoval Petr Březina (0:1).
02:55
Vyloučen hráč Martin Mlynář družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladislav Tuček a Stanislav Kosek.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Asper Šumperk: brankář: Jakub Černohous; hráči v poli: Tomáš Cikryt, Viktor Patsch, Jiří Černohous, Jan Mannl, Ondřej Sitta