1:1
3:2
5:1
- : -
branky (asistence): 14:48 Martin Šulc (Tom Pavlis), 24:22 Jiří Mach (Martin Kutáček), 30:02 Ondřej Drong (Jiří Mach), 33:05 Tomáš Nivnický (Lukáš Gamrot), 42:57 Martin Kutáček, 50:15 Tomáš Habrnál (Martin Šulc), 50:45 Dominik Křístek (Tomáš Nivnický), 59:12 Tomáš Habrnál (Martin Šulc), 59:55 Adam Feber (Ondřej Drong)
branky (asistence): 04:10 Jakub Skalník (Jan Kramář), 25:26 Antonín Lavička (Lukáš Punčochář), 29:00 Antonín Lavička (Rudolf Brucháček), 54:46 Jakub Skalník (Matěj Slavík)

Florbal Exelsior Havířov - Bulldogs Brno 9:4
15. Martin Šulc, 25. Jiří Mach, 31. Ondřej Drong, 34. Tomáš Nivnický, 43. Martin Kutáček, 51. Tomáš Habrnál, 51. Dominik Křístek, 60. Tomáš Habrnál, 60. Adam Feber - 5. Jakub Skalník, 26. Antonín Lavička, 30. Antonín Lavička, 55. Jakub Skalník; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Vojtěch Marszalek 12 - Jaroslav Šlagor 21; po třetinách: 1:1, 3:2, 5:1;
60:00
Komentář trenéra hostů Kadlece Jana: První půli vyrovnané utkání. Ve druhé části dominoval soupeř. Výsledek odpovídá průběhu. Naším největším nepřítelem byl dnes míček. Děkujeme soupeři´.
60:00
Komentář trenéra domácích Ondruše Michala: Od druhé třetiny nás soupeř nechal hrát naši hru a přestal klást odpor. My jsme se poté mohli soustředit na náš úkol a navyšování skóre. Děkuji divákům a soupeři za zápas. Soupeři přeji štastnou cestu.
60:00
59:55
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Feber, asistoval Ondřej Drong (9:4).
59:48
Křístek posílá dlouho nahrávku na Febera, který hned na Šurika, ale bez přesného zakončení.
59:12
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Habrnál, asistoval Martin Šulc (8:4).
57:56
Drong se otáčí kolem své osy bez míčku a hosté mají šanci skórovat.
56:04
Dlouhý nahrávka po mantinelu na Šulce a následně před bránu, kde ale nikdo z Havířova nestál.
54:46
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Jakub Skalník, asistoval Matěj Slavík (7:4).
53:41
Matloch zabránil samostatnému útoku Punčocháře na Marszalka.
50:45
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Dominik Křístek, asistoval Tomáš Nivnický (7:3).
50:15
50:15
Habrnál skóruje z dorážky střely Šulce.
49:37
Matloch trefuje rozkrok soupeře, který následně leží na zemi.
49:09
Drong nahrává nohou Kutáčkovi, který trefuje tyč.
47:02
Křístek tělem vytlačil k mantinelu Cveka, který zrovna vběhl na hřiště po odpykaném trestu.
46:29
Sláma byl několikrát zfaulován, ale teď to vypadá vážnější.
45:43
Šlagor vyráží míček nohou pryč z brankoviště.
44:51
Vyloučen hráč Miroslav Cvek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za držení.
44:22
Brno má odložené vyloučení způsobené faulem na Febera.
42:57
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Martin Kutáček bez asistence (5:3).
42:57
Kutáček prochází přes střed a míček umisťuje do pravého horního rohu brány.
42:20
Havířov je v trochu více agresivnějším nasazení ne minulé 2 třetiny.
40:40
Matloch dává rychlou nahrávku na Habrnála před bránou hostů, ale míček mu obránce odpálil pryč.
40:01
Úvodní vhazování 3. třetiny vyhrává tým Florbal Exelsior Havířov.
40:00
40:00
Počet střel na bránu v 2. třetině: H-4, D-11
40:00
39:32
Mach s Kutáčkem vypresovali obránce hostů a Mach zakončil do výstroje brankáře.
38:52
Gamrotovi střela nesedla a střílí vysoko nad.
37:22
Drong zaklekává do střely Lavičky a míček je v rohu domácích.
35:51
Křístkovi na středu nevyšla přihrávka přes hráče a na míčku jsou hosté.
33:51
Šulc nahrává do prázdné brány Habrnálovi který trefuje tyč brány.
33:05
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Nivnický, asistoval Lukáš Gamrot (4:3).
32:18
Matloch s Šurikem kombinují za bránou hostů.
31:16
Sláma je dvěma hráči zfaulován, ale rozhodčí to uznali za čistý zákrok.
30:02
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Ondřej Drong, asistoval Jiří Mach (3:3).
30:02
Drong vybíhá dlouhý oblouk a zakončuje přesnou střelou pod ruku brankáře.
29:00
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Antonín Lavička, asistoval Rudolf Brucháček (2:3).
27:58
Sláma si výborně obehrál 2 hráče na středu hřiště a posílá nahrávku na Punčocháře u mantinelu.
26:37
Matloch boří hráče na středu hřiště a spokojeně od něj odchází s míčkem na lopatě.
25:26
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Antonín Lavička, asistoval Lukáš Punčochář (2:2).
25:18
Šurik posílá nečekanou přihrávku na Febera, který ale bohužel trefuje hráče před ním.
24:22
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jiří Mach, asistoval Martin Kutáček (2:1).
23:26
Feberovi končí trest a ihned po vtrhnutí na hřiště se k němu dostává míček a trefuje helmu brankáře.
22:50
Lavička přestřeluje bránu o pár mm .
21:26
Vyloučen hráč Adam Feber družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
21:02
Feber šel s Křístkem zdvojit Slámu a míček je na čepeli Febera.
20:01
Úvodní vhazování 2. třetiny vyhrává tým Florbal Exelsior Havířov.
20:00
20:00
Počet střel na bránu v 1.třetině: H-6, D-8
20:00
18:22
Cross od Matlocha končí u Křístka, který ho špatně zpracoval a míčku se ujímá Sláma.
15:24
Havířov nedokáže dostat míček přes útok Brna a nahrává si na jejich polovině.
14:48
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Martin Šulc, asistoval Tom Pavlis (1:1).
13:48
Feber trefuje spojnici tyček a míček končí na brankové čáře, kde je chycen brankářem.
13:03
Vyloučen hráč Jan Fiedor družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
12:23
2 rychlé crossy a poté nahrávka na Šulce, který příklepem přestřeluje bránu.
11:56
Vyloučen hráč Dominik Sláma družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost.
10:45
Mach zblokoval na poslední chvíli střelu Brna, která mířila do prázdné brány.
09:51
Malá domů ze strany Brna a Havířov má volný úder na velkém brankovišti.
09:07
Vyloučen hráč Dominik Křístek družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
08:17
Matloch v rohu obehrává 2 hráče a nahrává před bránu soupeře, kde chyběl hráč.
06:57
Fiedor zpracoval míček na středu, kde je zfaulován a Havířov má volný úder.
05:22
Mach napadá obránce hostí, kteří si s ním poradili bez problémů.
04:10
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Jakub Skalník, asistoval Jan Kramář (0:1).
02:55
Matloch čaruje před Šlagorem, ale obránci hostí mu znepříjemnili zakončení a míček je v rohu soupeře.
01:22
Marszalek předvádí první zákrok.
00:34
Havířov se drží s míčkem vzadu a klidně vyčkává na vhodnou příležitost k útoku.
00:01
Úvodní vhazování dnešního utkání vyhrává tým Florbal Exelsior Havířov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Krátký a Pavel Vojkůvka.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Jaroslav Šlagor; hráči v poli: Antonín Lavička, Dominik Sláma, Lukáš Punčochář, Jakub Skalník, Jakub Malášek
00:00
Line-up domácích Florbal Exelsior Havířov: brankář: Vojtěch Marszalek; hráči v poli: Daniel Matloch, Jan Fiedor, Tomáš Habrnál, Tom Pavlis, Martin Šulc