1:2
3:1
2:2
- : -
branky (asistence): 05:22 Jan Lang (Jiří Moravec), 20:02 Jaroslav Doležal (Václav Hrdina), 22:26 Jan Lang (Lukáš Kurz), 27:27 Václav Hrdina (Lukáš Kurz), 34:25 Jaroslav Doležal, 39:12 Jaroslav Doležal (Lukáš Kurz)
branky (asistence): 03:04 Libor Zezula, 03:41 Lukáš Vojík (Miroslav Blecha), 23:54 Lukáš Dvořák (Marek Dóka), 31:26 Karel Šimánko (Lukáš Dvořák), 31:36 Dominik Starý (Marek Žlábek)

FBC Dynamo Strakonice - FBC Sokol Vodňany 6:5
6. Jan Lang, 21. Jaroslav Doležal, 23. Jan Lang, 28. Václav Hrdina, 35. Jaroslav Doležal, 40. Jaroslav Doležal - 4. Libor Zezula, 4. Lukáš Vojík, 24. Lukáš Dvořák, 32. Karel Šimánko, 32. Dominik Starý; rozhodčí: Petr Holeček - Kamil Vraspír; vyloučení: 2:2 + Lukáš Dvořák 5 + ČK1; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Karel Skala ?, Tomáš Prokopius ? - Jan Sladký ?; po třetinách: 1:2, 3:1, 2:2;
44:28
Vyloučen hráč Jan Lang družstva FBC Dynamo Strakonice na 2 minuty za sekání.
43:29
Timeout FBC Sokol Vodňany
39:12
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil Jaroslav Doležal, asistoval Lukáš Kurz (6:5).
36:51
celkem nuda
34:40
opět srovnáno
34:25
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil Jaroslav Doležal bez asistence (5:5).
32:31
sokol vzlétá
31:36
Branku družstva FBC Sokol Vodňany vstřelil Dominik Starý, asistoval Marek Žlábek (4:5).
31:26
Branku družstva FBC Sokol Vodňany vstřelil Karel Šimánko, asistoval Lukáš Dvořák (4:4).
30:00
30:00
27:27
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil Václav Hrdina, asistoval Lukáš Kurz (4:3).
23:54
Branku družstva FBC Sokol Vodňany vstřelil Lukáš Dvořák, asistoval Marek Dóka (3:3).
23:54
Vyloučen hráč Lukáš Dvořák družstva FBC Sokol Vodňany do konce utkání.
23:54
Vyloučen hráč Lukáš Dvořák družstva FBC Sokol Vodňany na 5 minut za neuvedení v sestavě.
22:26
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil Jan Lang, asistoval Lukáš Kurz (3:2).
21:14
Vyloučen hráč Karel Šimánko družstva FBC Sokol Vodňany na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
20:02
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil Jaroslav Doležal, asistoval Václav Hrdina (2:2).
17:21
Vyloučen hráč Jaroslav Doležal družstva FBC Dynamo Strakonice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
Máme po první třetině, která nabídla hodně střel na obou stranách, více brankám zabránila výborná práce obou gólmanů. omlouváme se za menší četnost příspěvků.
15:00
12:21
Dynamo vsítilo branku, pro vysokou hůl branka neplatí.
06:33
Vyloučen hráč Lukáš Vojík družstva FBC Sokol Vodňany na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:22
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil Jan Lang, asistoval Jiří Moravec (1:2).
03:56
Hráč Lukáš Dvořák ukázkově zabojoval u mantinelu a nepustil hráče Strakonic za svá záda.
03:41
Branku družstva FBC Sokol Vodňany vstřelil Lukáš Vojík, asistoval Miroslav Blecha (0:2).
03:04
Branku družstva FBC Sokol Vodňany vstřelil Libor Zezula bez asistence (0:1).
03:04
Zezula střílí gól, po nastřelení tyče šel dál do branky a přineslo to ovoce v podobě gólu