2:1
1:0
4:2
- : -
branky (asistence): 05:06 Marek Jakšič (František Kalina), 11:21 Joan Alexandr Ivanov Nedelchev (Marek Jakšič), 18:36 Jan Loskot (Petr Plešák), 31:10 Vojtěch Moravec (Petr Holoubek), 31:38 Petr Plešák (Joan Alexandr Ivanov Nedelchev), 35:56 Vojtěch Moravec (Marek Jakšič), 38:49 Jan Loskot (Petr Holoubek)
branky (asistence): 01:23 Tobiáš Jan Všechovský (Štěpán Jasanský), 34:36 Jan Pech (Vojtěch Mach), 40:15 David Vettermann (Jiří Šustr)

1. FbK Tábor - FK Slovan J.Hradec 7:3
6. Marek Jakšič, 12. Joan Alexandr Ivanov Nedelchev, 19. Jan Loskot, 32. Vojtěch Moravec, 32. Petr Plešák, 36. Vojtěch Moravec, 39. Jan Loskot - 2. Tobiáš Jan Všechovský, 35. Jan Pech, 41. David Vettermann; rozhodčí: Martin Draxler - Libor Štěcha; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Luboš Zeman ? - Jakub Rytíř ?; po třetinách: 2:1, 1:0, 4:2;
45:00
41:40
Timeout FK Slovan J.Hradec
40:15
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil David Vettermann, asistoval Jiří Šustr (7:3).
38:49
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Jan Loskot, asistoval Petr Holoubek (7:2).
35:56
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Vojtěch Moravec, asistoval Marek Jakšič (6:2).
34:36
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jan Pech, asistoval Vojtěch Mach (5:2).
31:38
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Petr Plešák, asistoval Joan Alexandr Ivanov Nedelchev (5:1).
31:10
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Vojtěch Moravec, asistoval Petr Holoubek (4:1).
30:00
30:00
18:36
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Jan Loskot, asistoval Petr Plešák (3:1).
15:00
15:00
11:21
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Joan Alexandr Ivanov Nedelchev, asistoval Marek Jakšič (2:1).
07:45
Vyloučen hráč Petr Holoubek družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za bránění ve hře.
05:06
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Marek Jakšič, asistoval František Kalina (1:1).
01:23
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Tobiáš Jan Všechovský, asistoval Štěpán Jasanský (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Draxler a Libor Štěcha.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Slovan J.Hradec: brankář: Jakub Rytíř; hráči v poli: David Vettermann, Jakub Jindra, Jiří Šustr, Filip Šimek, Jan Šimic