0:2
2:3
2:1
- : -
branky (asistence): 12:45 Matěj Mlotek (Patrik Pavlica), 14:31 Patrik Pavlica (Matěj Mlotek), 24:49 Martin Kvičala (Matěj Mlotek), 35:49 Pavel Ocelák (Matěj Mlotek)
branky (asistence): 02:44 Ondřej Sembol (Daniel Kružel), 11:15 Vladimír Fišara (Petr Pavelek), 15:27 Ondřej Sembol, 19:10 Petr Pavelek, 23:59 Ondřej Sembol (Lukáš Rittman), 35:56 Ondřej Sembol

Z.F.K. AQM Petrovice - S.K. P.E.M.A. OPAVA 4:6
13. Matěj Mlotek, 15. Patrik Pavlica, 25. Martin Kvičala, 36. Pavel Ocelák - 3. Ondřej Sembol, 12. Vladimír Fišara, 16. Ondřej Sembol, 20. Petr Pavelek, 24. Ondřej Sembol, 36. Ondřej Sembol; rozhodčí: Šimon Jeřábek - Vojtěch Krhovják; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Pavel Kulla ? - David Nevřela ?; po třetinách: 0:2, 2:3, 2:1;
36:00
35:56
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Ondřej Sembol bez asistence (4:6).
35:49
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Pavel Ocelák, asistoval Matěj Mlotek (4:5).
35:43
Timeout S.K. P.E.M.A. OPAVA
34:05
Vyloučen hráč Dalibor Kocur družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za sekání.
24:49
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Martin Kvičala, asistoval Matěj Mlotek (3:5).
24:00
24:00
23:59
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Ondřej Sembol, asistoval Lukáš Rittman (2:5).
19:10
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Petr Pavelek bez asistence (2:4).
15:27
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Ondřej Sembol bez asistence (2:3).
14:31
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Patrik Pavlica, asistoval Matěj Mlotek (2:2).
12:45
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Matěj Mlotek, asistoval Patrik Pavlica (1:2).
12:00
12:00
11:15
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Vladimír Fišara, asistoval Petr Pavelek (0:2).
02:44
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Ondřej Sembol, asistoval Daniel Kružel (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Jeřábek a Vojtěch Krhovják.
00:00
00:00
Line-up hostů S.K. P.E.M.A. OPAVA:
00:00
Line-up domácích Z.F.K. AQM Petrovice: brankář: Pavel Kulla; hráči v poli: Matěj Mlotek, Jan Pamrok, Patrik Pavlica, Pavel Ocelák, Martin Kvičala