2:2
0:3
0:2
- : -
branky (asistence): 09:23 Ondřej Budek (Matěj Surák), 16:12 Ondřej Budek (Matěj Surák)
branky (asistence): 00:14 Jan Petrmichl, 04:37 David Konečný (Michal Nový), 24:45 Karel Horký (Jan Petrmichl), 35:42 Jonáš Vaculík (Jáchym Syrovátko), 37:38 David Konečný (Patrik Svoboda), 50:04 Jonáš Vaculík (Jan Olšiak), 53:28 Jonáš Vaculík (Jan Olšiak)

Florbalová škola Plzeň - T.B.C. Králův Dvůr 2:7
10. Ondřej Budek, 17. Ondřej Budek - 1. Jan Petrmichl, 5. David Konečný, 25. Karel Horký, 36. Jonáš Vaculík, 38. David Konečný, 51. Jonáš Vaculík, 54. Jonáš Vaculík; rozhodčí: Jan Husák - Lukáš Hajšman; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Daniel Mayer 14 - Martin Kohout 19; po třetinách: 2:2, 0:3, 0:2;
60:00
Komentáře trenéra domácích: Zápas ovlivnily úvodní 2 góly po obrovských chybách. Stačili jsme dotáhnout a hra byla vyrovnaná. Naše špatná koncovka dostala na koně soupeře, který si už utkání v klidu pohlídal a zaslouženě zvítězil. Gratuluji soupeři a děkuji divákům za podporu. teď už se soustředíme na soutěž a zápas proti Sokolovu.
60:00
53:28
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Jonáš Vaculík, asistoval Jan Olšiak (2:7).
51:19
Timeout Florbalová škola Plzeň
50:04
47:51
Domácí v plném počtu.
45:51
Vyloučen hráč Dalibor Berka družstva Florbalová škola Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:00
40:00
39:04
Vyloučen hráč Jáchym Syrovátko družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za blokování hokejky.
37:38
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil David Konečný, asistoval Patrik Svoboda (2:5).
37:38
Dlouhou přihrávku vzduchem sklepává Konečný do odkryté klece.
35:42
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Jonáš Vaculík, asistoval Jáchym Syrovátko (2:4).
35:42
Nyní hosté rozebrali domácí obranu do prázdné brány. Hezká akce.
33:30
Krásná střela od Valíčka. Gól z toho ale nebyl.
32:25
Vyloučen hráč Patrik Kovářík družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za blokování hokejky.
32:25
Problémky pokračují.
29:13
Krásný zákrok domácího brankáře.
27:59
Nebezpečné hraní s ohněm, když Surák fauloval na hranici dvojminutového trestu.
24:45
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Karel Horký, asistoval Jan Petrmichl (2:3).
24:45
Tábořík nezachytil jednoduchý kros středem a bylo z toho přečíslení 2 na 1, který hosté využili velkolepě.
21:16
Berka jde zpátky do akce.
20:01
První třetina nám ukázala moc krásných akcí a rychlé tempo, již nyní se těšíme na 2. třetinu!
20:01
V hale panují technické problémky doufáme, že se to rychle nahodí a budeme pokračovat.
20:00
20:00
19:16
Vyloučen hráč Dalibor Berka družstva Florbalová škola Plzeň na 2 minuty za sekání.
19:16
Berka oslabil svůj tým "brutálním" faulem.
17:01
Nyní měl domácí brankář problémy najít míček pod nohama. Pomohl mu až útočící hráči faulem.
16:12
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Ondřej Budek, asistoval Matěj Surák (2:2).
16:12
Brácha na bráchu a máme vyrovnáno! Surák našel přes smršť hokejek Budka, který uklízí do prázdné branky.
14:14
Hostující teď domácí drží v pevném zámku.
13:03
Zicho běžel skoro sám na bránu, ale míček se mu zamotal pod nohy a nic z toho nebylo.
12:04
Kodl se diví a diví.
09:23
09:23
Krásná souhra dvou plzeňských mladíčků do prázdný brány a už je to jen o gól.
04:37
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil David Konečný, asistoval Michal Nový (0:2).
04:37
Druhá hrubá chyba domácích a už je to 2:0.
00:14
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Jan Petrmichl bez asistence (0:1).
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Husák a Lukáš Hajšman.
00:00
00:00
Line-up hostů T.B.C. Králův Dvůr: brankář: Martin Kohout; hráči v poli: Jakub Uhřík, Patrik Svoboda, Karel Horký, Jan Petrmichl, Matěj Kodl
00:00
Line-up domácích Florbalová škola Plzeň: brankář: Daniel Mayer; hráči v poli: Matěj Zicho, Tomáš Janouškovec, Vlastimil Buchta, Dalibor Berka, Jakub Vandák