0:4
0:4
- : -
branky (asistence): 12:00 Rostislav Gattnar (vlastní branka)
branky (asistence): 06:06 Adam Delong (Jan Jastřembský), 07:08 Ondřej Firda (Jan Šebesta), 10:17 Adam Delong, 20:18 Roman Oborák (Rostislav Gattnar), 20:28 Marek Bräuer (Jan Jastřembský), 25:20 Adam Delong (Jan Šebesta), 31:39 Adam Delong (Roman Oborák), 40:43 Marek Polášek (Petr Gurkovský), 48:48 Martin Děček (Jan Besta), 54:12 Roman Oborák (Rostislav Gattnar), 58:23 Jan Besta

Snipers Třebíč - 1. SC Vítkovice 1:11
13. Rostislav Gattnar - 7. Adam Delong, 8. Ondřej Firda, 11. Adam Delong, 21. Roman Oborák, 21. Marek Bräuer, 26. Adam Delong, 32. Adam Delong, 41. Marek Polášek, 49. Martin Děček, 55. Roman Oborák, 59. Jan Besta; rozhodčí: Jaroslav Štolc - Jan Beránek; vyloučení: 4 + Lukáš Macálka OS:1; využití: 0:2; diváků: 320; zásahy brankářů: Petr Brestovský 6, Jan Bazala 4, David Štos 5 - Petr Gurkovský 9; po třetinách: 1:3, 0:4, 0:4;
60:00
58:23
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Jan Besta bez asistence (1:11).
58:23
Vyloučen hráč Lukáš Macálka družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nesportovní chování.
58:23
Vyloučen hráč Lukáš Macálka družstva Snipers Třebíč - osobní trest.
58:23
Trochu emoční závěr.
56:37
Hostující celek pořád tlačí domácí, nepouští je ani k míčku.
54:12
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Roman Oborák, asistoval Rostislav Gattnar (1:10).
54:12
A Vítkovice přidávají další branku. Horní růžek trefil Oborák, Štos na ránu nedosáhl.
52:11
Hosté znovu přebírají iniciativu a tlačí Třebíč.
48:48
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Martin Děček, asistoval Jan Besta (1:9).
48:48
Trochu smolný gól pro domácí. Z půlky pomalu nahodil Děček a tenhle míč doletěl až do brány.
47:33
Vítkovice vykombinovali pěknou akci, Štos ale vše viděl a zakročil.
45:34
Trestné střílení družstva Snipers Třebíč neproměnil Štefan Furdan.
45:34
A domácí navíc si vysloužily trestné střílení.
45:16
Tahle přesilovka se hostům nepovedla.
45:12
Domácí hrají v plném počtu.
44:18
Ale přesilovka jim zatím vůbec nevychází, Snipers se dostávají do slušných šancí.
43:12
Vyloučen hráč Marek Papoušek družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
43:12
A hosté mají další přesilovku.
41:53
A jejich tlak nezná konce.
40:43
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Marek Polášek, asistoval Petr Gurkovský (1:8).
40:43
Hosté využívají početní výhodu.
40:00
40:00
Po druhé třetině Vítkovice navýšily náskok o 4 góly. Na střely 8 ku 4 pro hosty.
40:00
Do třetí část nastupuje za Třebíč do brány David Štos.
40:00
39:48
Vyloučen hráč Vojtěch Janata družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
39:48
Hosté dostanou výhodu do třetí části v podobě dvou minutového trestu.
38:08
Hra pokračuje ve vysokém tempu!
37:19
Hostující tým znovu útočí na Bazalovu branku.
36:28
Hosté hrají v plném počtu.
35:17
Domácí zamkli Vitkovice a kombinují, branka zatím nepadla.
34:28
Vyloučen hráč Tomáš Sladký družstva 1. SC Vítkovice na 2 minuty za blokování hokejky.
34:28
I domácí si zahrají přesilovku!
31:39
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Adam Delong, asistoval Roman Oborák (1:7).
31:39
Naopak hosté zvyšují skóre! Do prázdné brány vstřelil Delong.
31:11
Domácí Kelbler prokličkoval až k braně, ke střele se ale nedostal.
29:35
Pěknou střelu od mantinelu kryje Bazala.
28:54
Vítkovice stále drží míček, nepouštějí Třebíč k ničemu.
27:47
Hosté stále tlačí domácí a vytvářejí si šance.
25:20
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Adam Delong, asistoval Jan Šebesta (1:6).
25:20
Přesto zvyšují vedení! Krásnou střelu umístil do horního rohu branky Delong.
24:11
Hostům se nedaří dostat na útočnou polovinu.
23:38
23:38
A hosté si zahrají první přesilovku!
20:28
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Marek Bräuer, asistoval Jan Jastřembský (1:5).
20:28
Tak to je studená sprcha pro Třebíč.
20:28
Během deseti vteřin Vítkovice zvýšily náskok na čtyři branky.
20:18
20:00
20:00
Skončila nám první třetina Vítkovice jasně přehráli domácí i když jim na konci trochu docházel dech. Na střely vyhráli hosté 9:3.
20:00
Do druhé třetiny nastoupil u domácích v bráně Bazala.
20:00
19:00
Běží poslední minuta první třetiny.
18:48
Vítkovice jsou více a více nepřesné.
16:13
Hosté stále tlačí a chtějí vstřelit čtvrtý gól. Domácí ale pečlivě brání a vytváří si šance.
15:38
A znovu velká příležitost pro Vítkovické, ale znovu Brestovský udržel Snipery.
14:00
Avšak velká šance byla u hostů, před prázdnou branou se už střílelo, ale Brestovský skvělým zákrokem nepřipustil branku.
13:45
A domácí vstřelená branka nakopla daleko více se dostávají do střel.
12:00
Vlastní branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Rostislav Gattnar (1:3).
12:00
A i Snipers si připisují branku. Po slibném breaku si nešťastně srazil míč do vlastní brány Gattnar.
11:23
Hosté stále tlačí, ale domácí si již vypracovali pár šancí.
10:17
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Adam Delong z trestného střílení (0:3).
10:17
Vítkovice si vykoledovali další trestné střílení. Po tlaku faul domácích v malém brankovišti. Rozsudek byl jasný.
07:08
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Ondřej Firda, asistoval Jan Šebesta (0:2).
07:08
A Vítkovice přidávají druhou branku. Po kombinaci trefil přesně Firda.
06:06
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Adam Delong, asistoval Jan Jastřembský (0:1).
06:06
Hostující celek se dostává do vedení! Ze stálého tlaku přišla přesná přihrávka od Jastřembského a našla příjemce Delonga, který zakončil do prázdné brány.
03:43
Trestné střílení družstva 1. SC Vítkovice neproměnil Jan Jastřembský.
03:43
Hosté měli slušnou pozici pro volný úder, slibně rozehráli. Až v malém brankovišti hosty zastavil faul. Bohužel pro domácí je z toho trestné střílení.
02:24
A do prvního tlaku se dostali i Třebíčtí avšak střela z toho nevzešla.
01:24
Vítkovice přebrali iniciativu a tlačí domácí na jejich polovině.
00:15
Utkání se začíná rozvážně, oba týmy se nikam nehrnou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Štolc a Jan Beránek.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC Vítkovice: brankář: Petr Gurkovský; hráči v poli: Jan Jastřembský, Adam Delong, Tomáš Sladký, Jan Šebesta, Roman Oborák
00:00
Line-up domácích Snipers Třebíč: brankář: Petr Brestovský; hráči v poli: Štefan Furdan, Jan Homolka, Matěj Kuželka, Lukáš Vlach, Michal Pazderník
00:00
Vítáme vás u dnešního zápasu Poháru České pojišťovny mezi domácími Snipers Třebíč a hostujícími 1. SC Vítkovice. Rozhodčími dnes budou Jaroslav Štolc a Jan Beránek.