2:3
0:3
- : -

Prague Tigers - FC Bučis Team 3:7
9. Teodor Bodlák, 30. Tomáš Pytl, 37. Vítězslav Matěj - 6. Michal Soukup, 25. Jan Štědrý, 27. Adam Drastich, 28. Jakub Švelbl, 47. Jakub Švelbl, 50. Jakub Vondruška, 57. Tomáš Vondruška; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 5:4; využití: 0:3; diváků: 79; zásahy brankářů: Filip Kulhánek 27 - Marek Galajda 25; po třetinách: 1:1, 2:3, 0:3;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí - Jan Zahálka: "Vyrovnaný zápas se spoustou chyb na obou stranách. My jsme si lépe poradili s využitím přesilových her a v brance nás podržel výborný Galajda." Komentář trenéra domácích - Vladimír Jambor: "Gratulace soupeři k vítězství. V rozhodujících fázích utkání jsme ukázali nekvalitu."
59:16
Tigers se nadále úspěšně brání.
58:22
Štědrý pálil z levé stany nad. Hosté však pokračují v přesilovkové kombinaci.
57:47
Vyloučen hráč Michal Pánek družstva Prague Tigers na 2 minuty za bránění ve hře.
56:23
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Vondruška bez asistence (3:7).
56:01
Pánek se nakonec dopustil faulu, hrát bude Bučis, který se tak může vymanit ze sevření.
55:31
Domácí pokračují v kombinaci, nyní ostřelují branku Bučisu ze všech stran.
55:08
Vyloučen hráč Jan Štědrý družstva FC Bučis Team na 2 minuty za hrubost.
54:46
Po drobném faulu rozehrávají od pravého mantinelu Tigers.
53:56
Na obou stranách nyní byly k vidění pohledné akce. Nejprve pálil těsně nad Vorlíček, načež na druhé straně minul odkrytou branku Švelbl.
53:14
Brož po krásné individuální akci nabil Šebellemu, kterého vychytal opět pozorný Galajda.
52:13
Vorlíček opět šikovně tečoval, ale Galajda se blýskl výborným zákrokem.
51:26
Matějova rána z otočky prosvištěla těsně vedle pravé tyče.
50:41
Domácí měli poměrně dobrou pozici při standardní situaci, leč Zmrzlíkovi rána nesedla podle představ.
49:31
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Jakub Vondruška, asistoval Tomáš Vondruška (3:6).
48:34
Vyloučen hráč Pavel Šebelle družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
47:16
Mudra uháněl zcela sám na Kulhánka, který jeho pokus přizvedl do břevna.
46:49
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Jakub Švelbl, asistoval Adam Drastich (3:5).
46:05
Vorlíček tečoval Zmrzlíkovu ránu mimo. Bučis přestal absolutně hrát, Tigers dominují.
45:21
Pánek dostal nabito k pravému mantinelu, odkud trefil boční síť.
44:19
Tigers mají aktuálně výrazně navrch. Uvidíme, zda se dočkají vyrovnání.
43:52
A potřetí Vítězslav Matěj, který tentokráte minul z pravé strany.
42:58
Švelbl zkusil své štěstí z pravé strany, odkud ale napálil boční síť.
42:11
Matěj měl v krátkém sledu druhou gólovku, ovšem Galajda jeho bekhend lapil.
41:32
Matěj tečoval prudkou ránu jen těsně nad. Rozehrávat bude Bučis.
40:48
Tigers vstoupili do třetí části poměrně aktivně, domácí jsou hladoví po vyrovnání.
40:00
40:00
39:55
Brož šikovně vypálil z otočky. Ranou ale těsně minul levou tyč.
39:26
Hostující Tomáš FIlip se po střetu těžce zvedá, zřejmě má potíže s kotníkem. Nakonec ale odchází po svých.
38:46
Neumann zkoušel štěstí z voleje z levé strany, odkud ale branku netrefil.
38:20
Mudra ve vlastním oslabení nebezpečně vypálil. Míček ale poslal do zámezí.
37:46
Vyloučen hráč Jan Pokorný družstva FC Bučis Team na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:12
Bodlák měl před sebou zcela odkrytou branku, ovšem těsně minul!
36:29
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Vítězslav Matěj, asistoval Vojta Zmrzlík (3:4).
36:02
Pytl fauloval nedaleko poloviny, a tak bude rozehrávat Bučis.
35:16
Mudra dostal nabito z pravé strany, ovšem míček mu přeskočil hůl a zamířil mimo kolbiště.
34:32
Bučis sevřel domácí v obranném pásmu, kde se snaží dostat do palebné pozice. Nakonec proběhne buly u levého mantinelu.
33:35
Lehký faul končí hostující akci. Tigers budou rozehrávat z rohu.
32:52
Momentálně se hra přelévá z jedné strany na druhou, akce střídá akci.
31:45
Drastich byl zcela sám před Kulhánkem, kterého se pokusil překonat bekhendem. Domácí brankáře ale perfektním zákrokem tuto možnost eliminoval.
30:46
Tigers se pokusili přejít do ofenzivy podél levého mantinelu, ale domácí tuto snahu vystihli.
30:09
Domácí dostali míček se štěstím do branky, avšak po delší poradě nakonec gól neplatí. Domácí střelec totiž pobýval v brankovišti.
29:55
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Tomáš Pytl bez asistence (2:4).
29:13
Bodlák zachytil špatnou hostující rozehrávku, leč následný bekhend nedokázal umístit mezi tři tyče. Galajda jeho pokus lapil.
28:34
Tigers jsou poměrně zaskočeni, avšak přesto se snaží aktivně napadat.
27:42
26:45
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Adam Drastich, asistoval Petr Haspeklo (1:3).
26:33
Míček opět letí přes všechny čáry, Tigers se osvobozují.
25:48
Tigers se brání bez potíží, Bučis se doposud nedostal ke střele.
25:10
Vyloučen hráč David Koudelka družstva Prague Tigers na 2 minuty za hra rukou.
24:20
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Jan Štědrý, asistoval Tomáš Vondruška (1:2).
23:12
Tigers mají více ze hry, ovšem hosté nepřipouští žádné vážnější komplikace.
22:47
Bodlák byl faulován, Tigers budou rozehrávat z levého rohu.
21:35
Bučis se snaží aktivně napadat, což ale zatím kýžené ovoce nepřináší.
20:42
Brožovva rána zamířila mimo tři tyče. Rozehrávat bude Bučis.
20:00
20:00
19:50
Třetina se již spíše dohrává, domácím se přesilová hra vůbec nedaří.
19:01
Barboříkova rána byla sražena do zámezí. Tigers budou rozehrávat.
18:54
Vyloučen hráč Jan Pokorný družstva FC Bučis Team na 2 minuty za bránění ve hře.
18:05
Hostující Soukup zřejmě špatně došlápl a musí hrací plochu opustit za pomoci týmového lékaře.
17:50
V právě probíhajících minutách není k vidění příliš florbalové krásy.
16:44
Pohořalého rána z těsné blízkosti mířila nad. Hrát mohou Tigers.
16:22
Kulhánek měl nyní plné ruce práce s dalekonosnou ranou. Podařilo se mi ji ale zkrotit.
15:34
Momentálně se hraje v poměrně solidním tempu. Nakonec nebezpečně vypálil hostující Soukup, který ale branku netrefil.
14:30
Koudelka aktivně napadal, ovšem Bučis v poklidu zahajuje další akci.
13:50
Bodlák sprintoval do nadějné pozice, ale v rozhodující chvíli ztratil míček.
12:30
Šiška ihned po svém návratu z trestné lavice napálil ranou z pravé strany břevno!
12:14
Hosté v plném počtu, tato početní převaha se Tigers příliš nevydařila.
11:50
Sandner ve vlastním oslabení dlouho trápil domácí defenzivu, která se nakonec ubránila.
11:28
Koudelka pálil z pravé strany těsně vedle.
10:42
Hosté se zatím brání bez větších potíží, Tigers se nedaří zahájit kombinaci.
10:14
Vyloučen hráč Antonín Šiška družstva FC Bučis Team na 2 minuty za hrubost.
09:21
Matěj zkusil své štěstí z dálky, leč nesprávně si seřídil mířidla. Rozehrávka pro Bučis.
08:52
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Teodor Bodlák, asistoval David Koudelka (1:1).
08:40
Pytlův pokus ze středu pole úspěch neslavil, Galajda tuto ránu eliminoval.
08:01
Brož v levém rohu fauloval svého soka, a tak bude rozehrávat Bučis. Hosté jsou zatím jednoznačně lepším celkem.
07:14
Skalický na poslední chvíli zmařil akci hostí. Míček je v zámezí.
06:30
Hosté si nyní příliš nerozuměli, a tak jejich akce končí u Kulhánka.
05:35
Pavel Šebelle vypálil z otočky. ale jeho střelu Galajda vytáhl nad.
05:14
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Michal Soukup, asistoval Petr Haspeklo (0:1).
04:28
Vyloučen hráč Martin Skalický družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
03:54
Sandner zkusil vypálit od pravého mantinelu, leč Kulhánek si s ní v poklidu poradil.
03:05
Tomáš Mudra měl obrovskou příležitost, ovšem zcela sám před odkrytou brankou nezamířil přesně
02:16
Soukup dával dobrou nabídku do brankoviště, avšak tam nikdo z jeho spoluhráčů míček nezachytil.
01:43
Domácí se zatím brání bez větších potíží, Bučis se doposud nedostal ke střele.
01:09
Vyloučen hráč David Koudelka družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:45
Hosté začali poměrně aktivně, avšak nakonec zastavili akci nedovoleným zákrokem.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Benačan a Patrik Šaroch.
00:00
00:00
Line-up hostů FC Bučis Team: brankář: Marek Galajda; hráči v poli: Jan Štědrý, Matěj Nykl, Jakub Vondruška, Tomáš Mudra, Tomáš Vondruška
00:00
Line-up domácích Prague Tigers: brankář: Filip Kulhánek; hráči v poli: Tomáš Pytl, Teodor Bodlák, Adam Barbořík, Martin Skalický, Pavel Šebelle