2:2
4:1
- : -

Prague Tigers - Start98 Praha-Kunratice B 10:5
5. Tadeáš Brož, 7. Adam Barbořík, 10. Dominik Vorlíček, 15. Martin Skalický, 29. Michal Pánek, 35. Filip Neklan, 45. Vítězslav Matěj, 46. Filip Neklan, 49. Vítězslav Matěj, 50. Martin Boušek - 5. Jiří Vašíček, 13. Eduard Piňos, 25. Jan Svoboda, 36. Jan Štercl, 54. Tomáš Vintr; rozhodčí: Ondřej Benačan - Martin Jirka; vyloučení: 3:7; využití: 5:1; diváků: 21; zásahy brankářů: Filip Kulhánek 17 - Martin Novotný 21; po třetinách: 4:2, 2:2, 4:1;
60:00
59:59
Komentář kapitána hostů Mareše:"Hráli jsme lépe, než to podle výsledků vypadá, ale soupeř prokázal svou kvalitu a jasně nás přečíslil. Určitě i v počtu hráčů na soupisce. Díky hodně vyloučeným to byl i docela zábavný zápas. Zítra to pro nás bude za tři body."
59:59
Komentář trénéra Vladimíra Jambora: "Dnes jsme předvedli dobrý výkon. Rozhodně stojí za zmínku úspěšnost přesilovek. Děkuji soupeři za zápas."
59:45
Skalický ještě v posledním samostatném úniku, mimo.
59:40
Domácí drží míč.
59:00
Poslední minuta utkání, vítěz už je jasný.
58:47
Timeout Prague Tigers
58:47
Vintr v tutovce trefuje pouze roh hřiště.
57:41
Hraje se teď téměř jen na jednu branku.
57:21
Koudelka v dobré šanci neproměnuje.
55:51
Navrátil posílá do samostatného úniku Skalického. Druhý zmiňovaný ovšem jeho pobídkou pohrdá.
54:58
Sgall nádherně střílí z beka hned dvakrát za sebou! Ještě hezčí zákroky ale předvádí hostující gólman.
53:50
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Tomáš Vintr, asistoval Eduard Piňos (10:5).
53:50
Tigers přesilovku neproměňují a Kunratice trestají rovnou z trestné.
51:47
Vyloučen hráč Tomáš Vintr družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:20
Domácí opět v šesti, mají výhodu. Následuje sedmá přesilovka.
50:17
David Koudelka trefuje posunutou bránu, ale sudí gól neuznávají. Pro většinu publika i obě střídačky trochu nepochopitelné.
49:04
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Martin Boušek, asistoval Dominik Vorlíček (10:4).
49:04
Domácí točí desítku! Boušek dorazil vlastní střelu a dává symbolický desátý.
48:39
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Vítězslav Matěj, asistoval Martin Boušek (9:4).
48:39
A další je tu! Víťa Matěj s kapkou štěstí procedil míček za brankovou čáru.
48:10
Čtyři z pěti, takové je číslo úspěšnosti přesilovek Tygrů.
47:15
Vyloučen hráč Jiří Vašíček družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:15
To se jim ovšem vůbec nedaří, Start je frustrovaný a opět fauluje. Neklan se horko těžko zvedá.
46:36
Hra se nám pěkně přiostřuje. Sudí svolávají kapitány obou družstev, aby hru trochu zmírnili.
46:30
Piňos překvapil Kulhánka přesnou střelou bekhendem. Kulhánek měl ale více štěstí než rozumu.
45:25
Timeout Start98 Praha-Kunratice B
45:25
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Filip Neklan bez asistence (8:4).
45:25
Kunratice si berou oddechový čas, nic jiného než změnit taktiku hry jim teď nejspíše nepomůže.
45:25
Neklan si prohazuje na posledním dva frajery a navyšuje již čtvrtým gólem v přesilovce!
44:18
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Vítězslav Matěj, asistoval Filip Neklan (7:4).
44:18
Až tak dlouhé nebylo, Matěj s přehledem vymetá.
43:59
Vyloučen hráč Jan Štercl družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za hrubost.
43:59
Start98 si to nedělá vůbec lehké. Dva zbytečné fauly za sebou pro ně znamejí dlouhé oslabení ve třech hráčích.
43:34
Vyloučen hráč Eduard Piňos družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za vysoká hokejka.
43:25
Rozhodčí uklidňují Brože, kterému se jejich rozhodnutí nelíbilo.
41:49
Brož skvěle našel Skalického na střelu, jeho dělovka mu nesedla a on dokonce padá na zem.
40:30
Zeidler trefuje po skryté střele břevno!
40:00
40:00
39:04
Šebelle promrhal svou šanci na nahrávku na úplně volného Navrátila.
37:53
Matěj si všiml prasknutého balonu, tak ho pro jistotu ještě rozšlápl na kaši.
35:49
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Jan Štercl, asistoval Jiří Vašíček (6:4).
35:49
Štercl vrací Kunraticím naději.
35:37
A opět Neklan v online přenosu! Tentokrát se proletěl pár metrů a většina hráčů se diví, že nedostal soupeř trest.
34:14
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Filip Neklan, asistoval Adam Barbořík (6:3).
34:14
Neklan vyslyšel mé prosby a zázrakem se míček ocitl za brankovou čarou. Střela by snad ani mouše neublížila, ale to nic nemění na dalším golu. Skóre je nyní 6:3.
34:05
Domácí za polovinu přesilové hry ještě nevystřelili.
33:00
Tigers si vyzkouší třetí přesilovku dne, jejich statistika je prozatím 50%.
32:56
Vyloučen hráč Martin Zeidler družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:08
Neklan se Skalickým kombinují pěkně, ze tří střel Skalického máme ale pouze poškrábané mantinely vedle brány.
30:16
Vyloučen hráč Jiří Vašíček družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za vysoká hokejka.
29:52
Boušek to zkouší od mantinelu.
28:42
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Michal Pánek, asistoval David Sgall (5:3).
28:42
K Pánkovi se dostal odražený míček. Jeho střela trhá všechny sítě i zeď haly, brankař zcela bez šance.
28:01
Přečíslení domácích krásně provedeno. Chybělo málo, přesto chybělo.
26:02
Domácí teď přílíš převahu nemají. Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
24:51
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Jan Svoboda, asistoval Michal Mareš (4:3).
24:51
Po faulu Straky hosté nekompromisně proměňují svou přesilovku střelou ze středu.
24:30
Vyloučen hráč Tomáš Straka družstva Prague Tigers na 2 minuty za bránění ve hře.
23:39
Klička si vybrečel faul na půlce.
22:38
Koudelka se rychle otočil zpoza branky a rovnou pálí, pálí.
21:55
Tigers v plných rovnou do brejku, neúspěšně.
21:40
A teď ještě vyhazuje!
21:10
Už jen pár vteřin přesilovky a Kunratice ještě neohrozily branku, Barbořík tři krásné bloky.
20:47
Barbořík zachraňuje a získvává míč pro Tigers.
20:01
Tigers čeká 1:48 v oslabení 5 na 3.
20:00
20:00
19:48
Vyloučen hráč Michal Pánek družstva Prague Tigers na 2 minuty za blokování hokejky.
19:48
Vyloučen hráč Martin Skalický družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
19:48
Nesmyslné vyloučení Pánka, následně ještě hloupější vyloučení Skalického. Pár vteřin do konce a Kunratice mají výhodu celé dvě minuty 5 na 3.
19:27
Kunratice spíše zahazují balon.
18:40
Na zápas se přichází podívat dokonce i prezident klubu Tigers Bohuslav Novák.
17:47
Zmrzlík se po souboji na středu nezvedá ze země. Bolestně sténá, nejspíše zraněné koleno. Pro něj bohužel utkání končí.
17:11
Kopec Svobody přes celé hřiště je skvělá ukázka moderního florbalu "Nahoď a doufej, že to nějak dopadne".
16:15
Neklan neprocedil míček při 2 na 1 na nabíhajícího Koudelku. Tigers přesto předvádí lepší hru, alespoň prozatím.
15:44
Barbořík má dnes útočné choutky.
14:36
Start se chytře snažil posunout si standardní situaci trochu více (zhruba o 3 metry) do středu. Bystré rozhodčí to ale nepřekvapilo a vracejí hostí zpět na místo faulu.
14:04
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Martin Skalický, asistoval Vítězslav Matěj (4:2).
14:04
... no a to netrvalo dlouho, Skalický po krásné nahrávce opět posílá Tigers na rozdíl dvou gólů.
13:20
Máme tu první vyloučení utkání, Štercl trochu zbytečně fauluje a tak se budeme moci těšit tlaku domácích.
13:18
Vyloučen hráč Jan Štercl družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
12:30
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Eduard Piňos bez asistence (3:2).
12:30
Nechytatelná rána! Klička vymetá ze třetiny hřiště levý horní růžek.
11:45
Kulhánek zraněn po zásahu do ruky, budeme chvíli ošetřovat, snad se do zápasu vrátí, je jediným brankařem Tygrů.
11:01
Pánek využívá své tělesné konstrukce v souboji v rohu.
09:44
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Dominik Vorlíček, asistoval Martin Boušek (3:1).
09:44
Dva neuvěřitelné krosy vzduchem a Vorlíček zvyšuje po nádherné akci na rozdíl dvou branek.
09:11
Opět Neklan v dobré šanci. Rozhodl se ještě nahrát, ovšem nebylo to dle jeho představ.
07:50
Štercl mistrovsky bere balon útočícímu Neklanovi.
06:57
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Adam Barbořík, asistoval Martin Boušek (2:1).
06:57
Barbořík zavřel oči, pevně sevřel hůl a od modré vsiťuje branku.
06:30
Hosté začínají tlačit, jedna střela za druhou teď sviští kolem domácí branky.
05:31
Neklan v samostatném útoku nahrává naslepo, míček získává Start a zakládá útok na druhou stranu.
04:59
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Jiří Vašíček, asistoval Jan Štercl (1:1).
04:59
A máme opět vyrovnáno, Vašíček vykoupal Kulhánka v bráně s klidnou hlavou.
04:26
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Tadeáš Brož bez asistence (1:0).
04:26
Brož zachytává rozehrávku soupeře, dere se do útoku a nemilosrdně zakončuje k tyči.
04:12
Koudelka odstavil Kličku u mantinelu krásně, sic nedovoleně.
02:36
Neklan prohrává šermířský souboj se Zeidlerem.
01:51
Pánek po Strakově krosovce neproměnuje tutovku!
01:01
Domácí se ještě nedotkli balonku.
00:10
Úvodní buly vyhrály Kunratice a zatím jsou stále na míčku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Benačan a Martin Jirka.
00:00
00:00
Line-up hostů Start98 Praha-Kunratice B: brankář: Martin Novotný; hráči v poli: Eduard Piňos, Michal Mareš, Martin Zeidler, Jan Svoboda, Jiří Vašíček
00:00
Line-up domácích Prague Tigers: brankář: Filip Kulhánek; hráči v poli: Tadeáš Brož, David Koudelka, Vojta Zmrzlík, Vítězslav Matěj, Filip Neklan
00:00
Dobrý večer ze střešovické haly, zanedlouho nás čeká utkání Tigers proti rezervě Kunratic. V lize si zatím drží Tygři páté místo, Kunratice sedmé, potvrdí se role drobného favorita?