1:1
1:0
2:1
- : -
branky (asistence): 13:44 Martin Kadlec (Ondřej Kos), 18:14 Jiří Suchomel (Jan Procházka), 39:16 Tomáš Zoubek (Jan Procházka), 40:49 Jiří Suchomel
branky (asistence): 11:05 Matěj Valášek (Jakub Jurkulák), 33:39 Tomáš Jedlička

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Bulldogs Brno 4:2
14. Martin Kadlec, 19. Jiří Suchomel, 40. Tomáš Zoubek, 41. Jiří Suchomel - 12. Matěj Valášek, 34. Tomáš Jedlička; rozhodčí: Pavel Rýznar - Jiří Obalil; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: David Slavíček 11 - Kristián Konečný 22; po třetinách: 1:1, 1:0, 2:1;
45:00
40:49
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jiří Suchomel z trestného střílení (4:2).
39:16
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Tomáš Zoubek, asistoval Jan Procházka (3:2).
33:39
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Tomáš Jedlička bez asistence (2:2).
31:39
Vyloučen hráč Milan Jedlička družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře.
30:00
30:00
18:14
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jiří Suchomel, asistoval Jan Procházka (2:1).
15:00
15:00
13:44
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Martin Kadlec, asistoval Ondřej Kos (1:1).
11:05
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Matěj Valášek, asistoval Jakub Jurkulák (0:1).
10:02
Vyloučen hráč Michal Konrád družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Rýznar a Jiří Obalil.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Kristián Konečný; hráči v poli: Tomáš Jedlička, Lukáš Punčochář, Martin Sedláček, Michal Valachovič, Lukáš Macháček
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: David Slavíček; hráči v poli: Alex Dokládal, Kryštof Žec, Jiří Suchomel, Jan Procházka, Tomáš Zoubek