0:1
2:4
2:4
- : -
branky (asistence): 28:03 Jan Krejsa (Ondřej Chadima), 28:11 Ondřej Beneš (Jakub Haupt), 33:45 Tomáš Doubek, 40:55 Ondřej Beneš (Jiří Žák)
branky (asistence): 00:26 Vojtěch Pavlák (Michael Sháněl), 21:44 Michal Hrdina (Vojtěch Kouřil), 21:55 Michael Sháněl (Daniel Meduna), 26:41 Radim Jiráský, 28:59 Michal Hrdina (Michael Sháněl), 36:30 Michael Sháněl (Radim Jiráský), 39:52 Michael Sháněl (Josef Mikulecký), 42:29 Daniel Meduna, 44:54 Josef Mikulecký (Michael Sháněl)

FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B - FTC Vysoké Mýto B 4:9
29. Jan Krejsa, 29. Ondřej Beneš, 34. Tomáš Doubek, 41. Ondřej Beneš - 1. Vojtěch Pavlák, 22. Michal Hrdina, 22. Michael Sháněl, 27. Radim Jiráský, 29. Michal Hrdina, 37. Michael Sháněl, 40. Michael Sháněl, 43. Daniel Meduna, 45. Josef Mikulecký; rozhodčí: Jan Čtvrtečka - Martin Volf; vyloučení: 2 + Ondřej Chadima 5:3; využití: 0:2; diváků: 24; zásahy brankářů: Lubomír Stráník 25 - Tomáš Olejár 28; po třetinách: 0:1, 2:4, 2:4;
45:00
44:54
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Josef Mikulecký, asistoval Michael Sháněl (4:9).
43:29
Vyloučen hráč Jiří Žák družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B na 2 minuty za bránění ve hře.
42:29
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Daniel Meduna bez asistence (4:8).
42:06
Vyloučen hráč Radim Jiráský družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za blokování hokejky.
40:55
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B vstřelil Ondřej Beneš, asistoval Jiří Žák (4:7).
39:52
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Michael Sháněl, asistoval Josef Mikulecký (3:7).
36:30
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Michael Sháněl, asistoval Radim Jiráský (3:6).
35:59
Vyloučen hráč Ondřej Chadima družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B na 5 minut za hrubost.
34:34
Vyloučen hráč Michal Hrdina družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za hrubost.
33:45
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B vstřelil Tomáš Doubek bez asistence (3:5).
30:00
30:00
29:59
Konec 2. části. Střely ve 2. třetině 15:10.
28:59
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Michal Hrdina, asistoval Michael Sháněl (2:5).
28:11
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B vstřelil Ondřej Beneš, asistoval Jakub Haupt (2:4).
28:11
Litomyšl snižuje. Už je to jen o 2 góly.
28:03
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B vstřelil Jan Krejsa, asistoval Ondřej Chadima (1:4).
26:41
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Radim Jiráský bez asistence (0:4).
26:41
Gól v oslabení. Vysoké Mýto vede 4:0.
21:55
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Michael Sháněl, asistoval Daniel Meduna (0:3).
21:55
A po 11 sekundách tu máme další branku. Mýto vede 3:0.
21:44
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Michal Hrdina, asistoval Vojtěch Kouřil (0:2).
18:30
Sledujeme krásný florbal. Šance na obou stranách. Krásná podívaná!
15:00
15:00
14:59
Konec první části. Střely v první třetině 7:9
13:33
Pěkná šance ze strany Litomyšle. Hráč s číslem 25 se dostal po krásné přihrávce do samostatného úniku. V rozhodujícím momentu však přestřelil branku.
07:14
Vyloučen hráč Vojtěch Kouřil družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za sekání.
03:51
Vyloučen hráč Ondřej Chadima družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL B na 2 minuty za hrubost.
00:26
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil Vojtěch Pavlák, asistoval Michael Sháněl (0:1).