1:1
0:2
1:1
- : -
branky (asistence): 06:22 Marek Frank (Ondřej Frank), 27:20 Lukáš Říha (Tomáš Coufal)
branky (asistence): 02:53 Matyáš Vojáček (Daniel Cagášek), 21:45 Stanislav Škorík (Adam Schön), 24:20 Daniel Cagášek (Tomáš Jančařík), 31:59 Tomáš Jančařík (Adam Schön)

FBC TJ TATRAN LITOVEL - IBK Bisons Přerov 2:4
7. Marek Frank, 28. Lukáš Říha - 3. Matyáš Vojáček, 22. Stanislav Škorík, 25. Daniel Cagášek, 32. Tomáš Jančařík; rozhodčí: Vladislav Tuček - Stanislav Kosek; vyloučení: 1:5; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Axmann ?, Lukáš Axmann ?, Lukáš Axmann ? - David Pečinka ?, David Pečinka ?, David Pečinka ?; po třetinách: 1:1, 0:2, 1:1;
39:00
38:53
Vyloučen hráč Marek Havlíček družstva IBK Bisons Přerov na 2 minuty za bránění ve hře.
32:56
Timeout FBC TJ TATRAN LITOVEL
32:56
Vyloučen hráč Ondřej Fojtů družstva IBK Bisons Přerov na 2 minuty za sekání.
31:59
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil Tomáš Jančařík, asistoval Adam Schön (2:4).
27:20
Branku družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL vstřelil Lukáš Říha, asistoval Tomáš Coufal (2:3).
26:00
26:00
25:22
Vyloučen hráč Tomáš Jančařík družstva IBK Bisons Přerov na 2 minuty za sekání.
24:20
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil Daniel Cagášek, asistoval Tomáš Jančařík (1:3).
21:45
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil Stanislav Škorík, asistoval Adam Schön (1:2).
13:00
13:00
11:06
Vyloučen hráč Jiří Netočný družstva IBK Bisons Přerov na 2 minuty za sekání.
09:06
Vyloučen hráč Lukáš Lachnit družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL na 2 minuty za bránění ve hře.
06:22
Branku družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL vstřelil Marek Frank, asistoval Ondřej Frank (1:1).
03:42
Vyloučen hráč Jakub Grigárek družstva IBK Bisons Přerov na 2 minuty za sekání.
02:53
Branku družstva IBK Bisons Přerov vstřelil Matyáš Vojáček, asistoval Daniel Cagášek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladislav Tuček a Stanislav Kosek.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Bisons Přerov:
00:00
Line-up domácích FBC TJ TATRAN LITOVEL: brankář: Lukáš Axmann; hráči v poli: Lukáš Říha, Marek Pichler, Marek Frank, Ondřej Frank, Tomáš Coufal